Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz'da ülkücü gençlerin kararı net. Evet

Beykoz Ülkü Ocakları referandumda 'evet' oyu kullanacaklarını bir kez daha net bir dille açıkladı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanı Şükrü Karatepe'nin 'eyalet sistemi' önerisine tepki göstermiş,…

Beykoz Ülkü Ocakları referandumda ‘evet’ oyu kullanacaklarını bir kez daha net bir dille açıkladı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başdanışmanı Şükrü Karatepe’nin ‘eyalet sistemi’ önerisine tepki göstermiş, sosyal medyada Bahçeli’nin hayır diyeceği yorumları yapılmıştı. MHP Liderinin daha sonra yapmış olduğu açıklamada “Biz 16 Nisan’da millet için evet, devlet için evet, Türklüğün bekası için evet diyeceğiz‘ ifadelerini kullanmıştı.

Yaşanan bu tartışmalar ışığında referanduma saatler kala Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek Beykoz Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti. Meclis Üyesi Sinan Çıtlak ile birlikte gerçekleştirilen ziyarette ülkücü gençler açık ve net olarak referandumda ‘evet’ oyu kullanacaklarını vurguladı.

Açılış konuşmasını yapan Beykoz Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Uzun gerçekleşen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek ülkücü gençler olarak 16 Nisan’da evet diyeceklerini, ülke ve millet menfaatine olan işlerde desteklemeye devam edeceklerini belirtti.

Gençlik yıllarında ki anılarını anlatarak konuşmasına başlayan Başkan Çelikbilek de 15 Temmuz gecesi sokağa çıkan ülkücü gençlere teşekkür etti. 16 Nisan referandum sürecinin başından beri devam eden yol arkadaşlığına değinen Çelikbilek gençlere Avrupa ülkelerinin ve terör örgütlerinin hayır propagandası ile Türkiye’nin üzerine oynanan oyunları anlattı.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.