Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz'daki amatör kulüplere nakdi yardım

Beykoz Belediyesi Meclisi Mayıs ayının ilk toplantısını Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in başkanlığında gerçekleştirdi.  

Meclis görüşmeleri öncesinde Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve CHP Grubu üyeleri 1 Mayıs İşçi Bayramı hakkında.

Beykoz Belediyesi Meclisi Mayıs ayının ilk toplantısını Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in başkanlığında gerçekleştirdi.  

Meclis görüşmeleri öncesinde Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve CHP Grubu üyeleri 1 Mayıs İşçi Bayramı hakkında iyi dilek ve temennilerde bulundular. Ardından 07.04.2017 tarihli tutanak gündeme alınarak oy birliğiyle kabul edildi, akabinde ise raporların görüşülmesine geçildi.

2016 Yılı Taşınır Mal Yönetimi Hesabı hakkındaki Mali Hizmetler Müdürlüğünün teklifi ve 2016 Yılı Kesin Hesabı hakkındaki Mali Hizmetler Müdürlüğünün teklifi Plan ve Bütçe Komisyonuna sevk edildi.

Polonezköy Mahallesi Gürsu Çıkmazı Sokağının İptali Emlak ve İstimlak Müdürlüğünün teklifi, Basın ve Halkla İlişlkiler Komisyonuna,  Zerzevatçı Mahallesi İmar Planlarına Esas Sit Aktarım Çalışması hakkındaki Plan ve Proje Müdürlüğünün teklifi ise İmar Komisyonuna sevk edildi.

AK Parti tarafından meclis başkanlığına sunulan, Beykoz’daki Amatör Spor Kulüplerine nakdi yardım yapılması hakkındaki önerge de Gençlik ve Spor Komisyonuna gönderildi.

Bir sonraki meclis toplantısı 3 Mayıs 2017 Çarşamba günü saat 10.00’da yapılacak.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.