Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a 100 bininci üye selamı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul 100 Bin Yeni Üye Programı’na katıldı. Programda 100 bininci üyeye ödülü Beykoz’dan Kevser Sevinç’e verildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul 100 Bin Yeni Üye Programı'na katıldı. Programda 100 bininci üyeye ödülü Beykoz’dan Kevser Sevinç’e verildi. 

Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen AK Parti İstanbul 100 Bin Yeni Üye Programı'nda katılımcılara hitap etti. Programa, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile genel başkan yardımcıları ve bazı milletvekilleri de katıldı.

Katılımcılar, sosyal mesafe kuralına uygun şekilde oturarak, programı takip etti. Bir grup, "Kasımpaşa çocuğu Tayyip Erdoğan" sloganı attı. Erdoğan, platforma "Seninle her şeye varım" şarkısı eşliğinde çıktı ve partilileri selamladı. 100 bininci üye Beykozlu Kevser Sevinç ile tanışarak tebrik eden Erdoğan'a Kufi ile yazılan, İstanbul’un fethini müjdeleyen bir tablo hediye edildi, 106 bin 155 yeni üyenin formları sunuldu.

Yapılan konuşmaların ardından 100 bininci üye Kevser Sevinç'in ödülünü Cumhurbaşkanı Erdoğan verdi. Erdoğan, 100 bininci üye Kevser Sevinç ile tanışmak için kendisini kürsüye davet etti. Beykoz’da oturduğunu belirten Kevser Sevinç, Beykoz’dan selamlar getirdiğini söyledi.

https://www.youtube.com/watch?v=WQGjD4BDpw8***

Cumhurbaşkanı Erdoğan’da yaptığı açıklamada, "Beykoz'u coşturdun, durmak yok yola devam. Sizlerden çok iş bekliyoruz. Bol miktarda üye kaydı bekliyoruz. Kevser kızımız ödülünü alarak geldi. Bu ödül bir teşvik, inşallah gerisi de gelir. Hayırlı olsun. Allah mübarek etsin inşallah" diyerek ödülünü takdim etti.

İl Başkanı Bayram Şenocak da 100 bininci üye Kevser Sevinç'e ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 106 bin 155 yeni üyemiz içinden 100.000'inci üyemiz Beykozlu Kevser Sevinç'e hayırlı olsun temennilerini ileterek plaketini takdim etti. Biz de Kevser kardeşimize AK Parti Ailemize hoş geldin diyoruz." ifadelerinin kullanarak tebrik mesajı yayınladı.

Konuya ilişkin konuşan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, ilçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarının nezdinde çalışmalara dahil olan tüm parti mensuplarına teşekkür etti. Dilmaç, "Biz, Türkiye ve Türk milleti için çalışan, ülkemizin siyaset tarihinin en uzun süre iktidarda kalan siyasi partisi olarak hizmet yarışımızı sürdüreceğiz. Bu kapsamda ailemizi büyütmek adına Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın destekleriyle gerçekleştirdiğimiz üye çalışmalarımıza bundan sonra da temizlik, maske ve mesafe kurallarına daha çok dikkat ederek devam edeceğiz" dedi. Yeni üyeler arasında 100 bininci üyenin Beykoz'dan olmasına ilişkin de değerlendirmelerde bulunan Dilmaç, "Kevser kardeşimizi tebrik ediyoruz. Ailemize kattığımız diğer kardeşlerimize ve büyüklerimize de AK Parti ailesine dahil olmalarından dolayı şükranlarımı sunuyorum" diye konuştu.

Powered by Froala Editor

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı