Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz'dan ''Halep'e Yol Açın''

İHH Beykoz Gönüllüleri, Halep'te sivillere yönelik devam eden katliamlar nedeniyle “Halep'e Yol Açın” adıyla bir yardım kampanyası başlattı.

Suriye'nin Halep kentinde iç savaşın şiddetinin artması ve bölgede hayatını kaybeden Müslümanların sayısının..

İHH Beykoz Gönüllüleri, Halep’te sivillere yönelik devam eden katliamlar nedeniyle “Halep’e Yol Açın” adıyla bir yardım kampanyası başlattı.

Suriye’nin Halep kentinde iç savaşın şiddetinin artması ve bölgede hayatını kaybeden Müslümanların sayısının artması ile birlikte Suriye’ye yardım çalışmalarına biraz daha hız veren İHH İnsani Yardım Vakfı Beykoz Gönüllüleri, bir buçuk ay boyunca sürecek olan “Beykoz’dan Halep’e yol açın” kampanyası başlattı.

“Halep için uykularınız kaçmalı”

İHH Beykoz Gönüllüleri Temsilcisi Uğur Yoleri, Halep’teki saldırılara sessiz kalan tüm vicdan sahiplerine “Suriye’de Müslümanları katlediyorlar. Halep için uykularınız kaçmalı! Rahat uyumayın!” diyerek seslendi. Kampanyaya destek beklediklerini belirten Uğur Yoleri “Kavacık Meydanı’nda bulunan yardım tırına destek vermek için Beykoz halkını hayra davet ediyoruz. Un ve yardım kolileri ile veya kampanyamıza ELVER BEYKOZ yazıp 3072 ye göndererek de 5TL bağışta bulunabilirsiniz.” ifadelerini kullandı.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı