Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykozlu avukatlardan fenomen görünümlü ahlaksıza suç duyurusu!

Beykozlu avukatlar, sözde sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz hakkında Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

Sözde sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz geçen hafta sonu bindiği uçağın tuvaletinde çektiği uygunsuz bir görüntüsünü

Beykozlu avukatlar, sözde sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz hakkında Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

Sözde sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz geçen hafta sonu bindiği uçağın tuvaletinde çektiği uygunsuz bir görüntüsünü Instagram’ın ‘hikaye’ kısmında paylaşmıştı. Sosyal medyada büyük tepki alan, ‘skandal’ olarak kabul edilen videoyu hemen silen Durmaz “Görüntü bana ait değil” demişti.

Yaşlısı genci birçok kişinin tepki gösterdiği Durmaz’a bir tepki de Beykoz halkından gelmişti. Beykoz’da ikamet ettiğini öğrenen vatandaşlar Beykoz Güncel Haber aracılığıyla fenomen görünümlü ahlaksız Kerimcan Durmaz’ın cezalandırılmasını istemişti.

Beykozlu avukatlar Begüm Gürel ve İpek Biter Gündüz harekete geçerek sözde internet fenomeni Kerimcan Durmaz hakkında Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu. Avukat Begüm Gürel tarafından gazetemize yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi. “İnternet fenomeni Kerimcan Durmaz isimli şahıs tarafından 28.04.2019 tarihinde resmi instagram hesabı üzerinden yapılan müstehcen içerikli video paylaşımı nedeniyle; bu kişi hakkında TCK’da yer alan “Hayasızca Hareketler ve Müstehcenlik” suçlarından dolayı Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulmuştur.. Ayrıca @kerimcandurmaz isimli instagram sayfasının kapatılması için Sulh Ceza Mahkesinin kapatılması için gerekli başvuru da yapılmış olup, sonucu beklenmektedir..”

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı