Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykozlu gönüllü Yiğit 'Sevgiye El Uzat'tı

Beykozlu gönüllü Yiğit Akpolat ve arkadaşlarının hazırladığı ‘Sevgiye El Uzat'  projesiyle yetim ve öksüz çocuklar 23 Nisan'ı doyasıya yaşadı. 

İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından hayata geçirilen ‘Sevgiye El Uzat'  projesiyle yeti

Beykozlu gönüllü Yiğit Akpolat ve arkadaşlarının hazırladığı ‘Sevgiye El Uzat’  projesiyle yetim ve öksüz çocuklar 23 Nisan’ı doyasıya yaşadı. 

İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından hayata geçirilen ‘Sevgiye El Uzat’  projesiyle yetim ve öksüz çocuklar 23 Nisan’ı doyasıya yaşadı.  Üniversitenin Halkla İlişkiler ve Sosyal Sorumluluk Kulübü tarafından gerçekleştirilen proje kapsamında Kasımpaşa Çocuk Yuvası’nı ziyaret eden gönüllü gençler çocuklar için  “Karagöz ve Hacivat gösterisiyle” sergiledi. Gösteriyi ilgiyle izleyen yetim çocuklar eğlenceli bir gün geçirdi.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölüm Başkanı Yard. Doç. Dr. Emel Tozlu’nun yönetimde hazırlanan projede Simge Nimet Sivri, Şerife Dur, Selen Koparkök, Sergen Güral, Tuğçe Aylar, Taha Aydın, Serap Çevik, Yusuf Özkahriman, Yasemin Soycan, ve Beykozlu Gönüllü Yiğit Akpolat yer aldı.

Devlet koruması altındaki çocuklara yönelik üniversite gençliği üzerinde farkındalık yaratmak amacıyla gerçekleştirilen projede yuvada kalan çocuklara, kendilerinin yapmış oldukları resimler bez çantalara bastırılıp, hediye edildi.  

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.