Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykozlular Karataş Hocayı ilgiyle dinlendi

Beykoz Ramazan Sokağı'nda devam eden etkinlikler kapsamında dün akşamın konuğu İlahiyatçı Mustafa Karataş oldu.

Beykoz Belediyesinin Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlediği programlar ilçe sakinlerinin yoğun ilgisiyle devam ederken, dün akşamın ko

Beykoz Ramazan Sokağı’nda devam eden etkinlikler kapsamında dün akşamın konuğu İlahiyatçı Mustafa Karataş oldu.

Beykoz Belediyesinin Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlediği programlar ilçe sakinlerinin yoğun ilgisiyle devam ederken, dün akşamın konuğu İlahiyatçı Mustafa Karataş oldu. Ramazan Sokağı’nda devam eden etkinlikler kapsamında çocuklara yönelik animasyon ve oyunların ardından sohbet veren Mustafa Karataş Hoca, Beykozlular tarafından ilgiyle dinlendi.

Ramazan’ın manevi havasında geçen dini sohbetlerde bulunan Karataş Hoca, insanlara ve bütün canlılara değer vermenin öneminden, iyi ve kâmil-i insan olmanın özelliğinden bahsetti. Sohbetiyle dinleyicileri cezbeden Mustafa Karataş, Peygamber Efendimiz (SAV) ve sahabeden örnekler vererek kötülük edene bile iyilik ve doğrulukla davranılması gerektiğini anlattı.  

Ramazan etkinliklerine aileleriyle katılan ilçe sakinleri, sevilen sanatçıları ve mutasavvıfları kendileriyle buluşturan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve ekibine teşekkürlerini iletti.

Ramazan ayı boyunca sürecek etkinliklerde Mehmet Emin Ay, Aykut Kuşkaya, Orhan Hakalmaz, Ömer Döngeloğlu gibi sevilen isimler ilçe sakinleriyle bir araya gelecek.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.