Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz'un Anadolukavağı ve Akbaba yolu genişliyor

Beykoz Belediyesi ilçedeki ulaşım yatırımları kapsamında Anadolukavağı Yuşa Yolu ve Akbaba Sülükhane Mevkii genişletildi.  

Beykoz Belediyesi ilçedeki ulaşım yatırımları kapsamında Anadolukavağı Yuşa Yolu'nda 2. etap yol genişletme çalışmalarına

Beykoz Belediyesi ilçedeki ulaşım yatırımları kapsamında Anadolukavağı Yuşa Yolu ve Akbaba Sülükhane Mevkii genişletildi.  

Beykoz Belediyesi ilçedeki ulaşım yatırımları kapsamında Anadolukavağı Yuşa Yolu’nda 2. etap yol genişletme çalışmalarına başladı. Özellikle yağışlı havalarda toprak kaymalarının yaşandığı Akbaba Sülükhane Mevkii de genişletildi.  

Yol iki katı genişliyor 

Fen İşleri Müdürlüğü’nün 2017 yaz programı kapsamında hazırladığı  projeyle, Yuşa Yolu’ndan askeriyeye inen 1200 metrelik kısım 6 metreden 12 metreye çıkarılacak.

Yollar daha geniş ve standart hale gelirken sürücülere ulaşım kolaylığı sağlanacak.

Yuşa Tepesine ziyaretçi yoğunluğu düşünülerek yol kenarlarına cep otoparkları da yapılacak.

Tokatköy’de 3 noktada çalışma 

Beykoz Belediyesi’nin yaz programı kapsamında Tokatköy Merkez Cami yanı ve Tokatköy Yuşa Caddesi’nde 2 ayrı nokta yaptığı düzenleme ve genişletme çalışmasıyla yolları daha konforlu hale geldi.

Rüzgarlıbahçe yolu üzerinde Şehit Metin Kaya Sokak, Seyfibaba Sokak ile Ergin Sokak kesişimi ve Mustafa Gözütok Sokak ile Atakan  Çıkmazı kesişimi de genişletildi.

Soğuksu Ede Sokak ve Bircan Sokak kesişimi de yapılan düzenlemeyle rahat bir nefes aldı.

Akbaba Yolu artık güvenli

Beykoz Belediyesi’nin yol yapım çalışmaları kapsamında, özellikle yağışlı havalarda toprak kaymalarının yaşandığı Akbaba Sülükhane Mevkii genişletildi.  

Bugüne kadar pek çok noktada ilçe sakinlerine ulaşım kolaylığı ve konforu sağlayan Beykoz Belediyesi yaz aylarıyla birlikte çalışmalarına hız verdi.

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalarla Akbaba Mahallesi Sülükhane Mevkii’nde görüş açısı dar olan bölge genişletilerek güvenli hale getirildi.

Ayrıca yol kenarına sağlam bir istinat duvarı yapılarak yağışlı havalarda meydana gelen toprak kayması ve göçükler önlendi.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı