Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz’un en yeni balıkçısı hizmete açıldı

Beykoz’da çiğ ve pişmiş taze balık çeşitlerinin uygun fiyata satıldığı ve içerisinde oturma bölümü bulunan “Kavak Balıkçısı” hizmete açıldı.

Beykoz’da çiğ ve pişmiş taze balık çeşitlerinin uygun fiyata satıldığı ve içerisinde oturma bölümü bulunan “Kavak Balıkçısı” hizmete açıldı.

galeri isbeykoz un en yeni balikcisi hizmete acildi 9367

Beykoz’da et sektöründe hizmet veren Ömer Gökdemir ve Anadolu Kavağı’nda balıkçı işletmesi bulunan Osman Atiz tarafından hizmete açılan “Kavak Balıkçısı”nda taze balıklar vatandaşların beğenisine sunuluyor.

“Lezzet bizden tatması sizden” sloganıyla Soğuksu Meydan’da hizmete başlayan işletmede çiğ ve pişmiş farklı balık çeşitleri bulunuyor.

galeri isbeykoz un en yeni balikcisi hizmete acildi 1853

Beykoz’da yedi kuşaktan beri balıkçılık ile uğraşan, işletmenin ortağı Osman Atiz’in gırgır teknesi ile denizden tutulan balıklar taze taze Beykozlu vatandaşlar ile buluşturuluyor.

Beykoz’da et ve hayvancılık sektörünün dışında artık balıkçılık sektöründe de hizmet veren Ömer Gökdemir, mekânın açılma serüvenini, “Son zamanlarda özellikle evlerde balık pişmediği için Beykoz’un çeşitli mahallelerinde özellikle çiğ ve pişmiş balık sektörünün revaçta olduğunu gördük. Biz de kendi mahallemizde böyle bir eksiklik gördüğümüz için yine Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nde bir çiğ ve pişmiş balık işletmecisi açmaya karar verdik.” sözleri ile anlattı.

galeri isbeykoz un en yeni balikcisi hizmete acildi 1242

Gel-al ve evlere paket servis hizmeti bulunan, ilçe sakinlerinin uygun fiyata balık yiyebileceği mekânda, içinde salata, karışık turşu ve şekerpare ile farklı balık çeşitlerin bulunduğu çeşitli sabit menülerin fiyatı şu şekilde;

Hamsi Tava Menü: 35 TL

Mezgit Menü: 35 TL

İstavrit Menü: 35 TL

Çinekop Menü: 50 TL

Tekir Menü: 50 TL

Adres: Mehmet Akif Ersoy Caddesi No 133/a Soğuksu, Beykoz/İstanbul

Telefon: 0 554 858 13 94

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı