Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz’un hediyesini Cumhurbaşkanı Erdoğan takdim etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Beykoz Kadın Kolları tarafından “Elimin Emeği Gözümün Nuru’na” projesi kapsamında hazırlanan bohçayı Kırıkhan’da Çeşminaz Teyze’ye takdim etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından incelemelerde bulunmak üzere, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Beykoz’un kardeş ilçesini Hatay Kırıkhan’ı ziyaret etti.

Kırıkhan Stadyumu yanında kurulan çadır kenti ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, Türkiye’de 6 Şubat’ta meydana gelen depremlerin, son asırda maruz kalınan en büyük felaket olarak tarihe geçtiğini vurguladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan deprem bölgesi Kırıkhan

Konuşmaların ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Bahçeli ile beraberindekiler, stadın yanında kurulan çadır kentte barınan vatandaşları ziyaret etti.

Beykoz’un hediyesini Cumhurbaşkanı Erdoğan Çeşminaz Teyze’ye takdim etti.

ÇEYİZ SANDIKLARI DEPREMZEDELER İÇİN AÇILDI

Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası bölgenin yaraları sarmak için tek yürek olan AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları, “Elimin Emeği Gözümün Nuru’na” sosyal sorumluluk projeleriyle çeyiz sandıklarını depremzede vatandaşlar için açtı.

Beykoz’un hediyesini Cumhurbaşkanı Erdoğan Çeşminaz Teyze’ye takdim etti.

BAŞKAN ERDOĞAN TARAFINDAN HEDİYE EDİLDİ

Beykozlu kadınlar, depremzede ailelere iletmek üzere ilmek ilmek işlenen çeyizleri hazırlayıp bölgeye gönderdi.

Kadınlar, hazırladıkları çeyiz bohçalarıyla depremzede vatandaşlarla gönül köprüleri kurdular.

Beykoz’un hediyesini Cumhurbaşkanı Erdoğan Çeşminaz Teyze’ye takdim etti.

BEYKOZ’UN HEDİYESİ ÇEŞMİNAZ TEYZE’YE

Bölgede incelemelerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisiyle görüşmek isteyen Çeşminaz Teyze ile buluştu.

Başkan Erdoğan, Beykozlu kadınlar tarafından hazırlanan bohçayı “İstanbul’un hediyesi” diyerek Çeşminaz Teyze’ye takdim etti.

“ALLAH SENİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı kaldığı çadırda ağırlayan Çeşminaz Teyze, “Allah seni başımızdan eksik etmesin” diyerek dua etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan deprem bölgesi Kırıkhan

“CUMHURBAŞKANIMIZIN VERMESİNİ İSTİYORDUK, NASİP OLDU”

İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ile birlikte 4 gündür Kırıkhan’da bulunan İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf,  “Beykozlu kadınlar olarak, İstanbullu kadınlar olarak çeyiz sandıklarımızı açtık. Depremzede kardeşlerimiz için en acil ihtiyaçlar olan havlu, patik, başörtü, yelek, şal, pijama gibi kıyafetlerden bohçalar hazırladık. İstanbul olarak bu bohçaları Cumhurbaşkanımızın vermesini çok arzu ediyorduk. Bugün de kısmet oldu.” dedi.

.

.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.