Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz’un pati dostları bu etkinlikte buluştu

Avrasya İnşaat ve Yapı Marketleri Grubu, “Sepete Mama Koy, Bir Patiye Can Ol!” projesi kapsamında ilçede kırsal alanlarda yaşayan can dostlara mama dağıtımı yaptı.

Avrasya İnşaat ve Yapı Marketleri Grubu, “Sepete Mama Koy, Bir Patiye Can Ol!” projesi kapsamında ilçede kırsal alanlarda yaşayan can dostlara mama dağıtımı yaptı. 

galeri isbeykoz un pati dostlari bu etkinlikte bulustu 9624

Avrasya İnşaat ve Yapı Marketleri Grubu, Nisan 2020’den beri sokaktaki can dostlar için düzenlediği “Sepete Mama Koy, Bir Patiye Can Ol!” adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında Vosvos Kafe iş birliğiyle “Patiler İçin Farkındalık Günü” etkinliği düzenledi.

Beykoz Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe, İstanbul Vali Yardımcısı Uğur Aladağ, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin, Beykoz Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Mücahit Turgut Özdemir, Avrasya İnşaat ve Yapı Marketleri YK Başkanı Mikail Akyıldız, Proje Koordinatörü Recep Ali Aksoylu ile çeşitli sivil toplum kuruluş temsilcileri, muhtarlar, iş insanları, hayvansever ve doğasever vatandaşlar katıldı.

galeri isbeykoz un pati dostlari bu etkinlikte bulustu 6736

Vosvoslar ve klasik otomobillerin korteji yol boyunca renkli görüntülere sahne oldu.

Kampanya kapsamında toplanan mamalar ilçenin kırsal kesimlerinde ve ormanlarında yaşayan sokak hayvanlarına dağıtıldı.

galeri isbeykoz un pati dostlari bu etkinlikte bulustu 6371

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Beykoz Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Mücahit Turgut Özdemir, merkezde yapılan çalışmalara ilişkin bilgiler verdi.

Törende, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin, Avrasya İnşaat ve Yapı Marketleri YK Başkanı Mikail Akyıldız ve Proje Koordinatörü Recep Ali Aksoylu da davetlilere hitap etti.

galeri isbeykoz un pati dostlari bu etkinlikte bulustu 6778

İkramların yapıldığı, müziklerin çaldığı etkinlikte misafirler Beykoz Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Mücahit Turgut Özdemir eşliğinde merkezi gezerek sokak hayvanları için yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Avrasya İnşaat ve Yapı Marketleri YK Başkanı Mikail Akyıldız ve Proje Koordinatörü Recep Ali Aksoylu tarafından projeye destek verenlere günün anlam ve önemine ilişkin teşekkür belgesi takdim edildi.

galeri isbeykoz un pati dostlari bu etkinlikte bulustu 1000

Gün boyu devam eden etkinlikte, vatandaşlar yurdun her yanından farklı ezgilerle gönüllerince eğlenip, halaylar çekti.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı