Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz’un yöre derneklerinden makam ziyareti

Beykoz’da faaliyet gösteren yöre dernek temsilcileri ve beraberindekiler Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ı ziyaret etti.

Beykoz’da faaliyet gösteren yöre dernek temsilcileri ve beraberindekiler Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ı ziyaret etti. 

galeri isbeykoz un yore derneklerinden makam ziyareti 4389

Beykoz’da bulunan ve faaliyetlerini sürdüren yöre dernek başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretlerde Beykoz’a dair güncel konular ve çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Dernekler tarafından yapılacak çalışmalar ve yeni dönem projeleri hakkında istişare edildi. Gerçekleşen ziyaretlere meclis üyeleri de eşlik etti.

RİZE ÇAYI HEDİYE EDİLDİ 

Beykoz Rizeliler Dernek Başkanlığa seçilen Mehmet Yılmaz, ilçede protokol ziyaretlerine başlamıştı. Mehmet Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanı Murat Aydın’a da ziyarette bulundular.

Murat Aydın, yeni yönetime hayırlı olsun dileklerini iletti. Mehmet Yılmaz ve beraberindekiler de Başkan Aydın’a misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Rizeliler Derneği olarak Mehmet Yılmaz tarafından Murat Aydın’a içinde Rize çayı ve yöresel ürünlerin bulunduğu kutu hediye edildi. 

GÖRENTAŞLILARDAN VEDA HUTBESİ

Beykoz’da üçüncü defa Görentaş Dernek Başkanlığına seçilen Erol Yılmaz ve beraberindekiler, Belediye Başkanı Murat Aydın’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette, yönetim olarak Murat Aydın’a Veda Hutbesi takdim edildi.

galeri isbeykoz un yore derneklerinden makam ziyareti 8702

Dernekler Birliği Başkanı Mehmet Uzun da Belediye Başkanı Murat Aydın ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.  Aydın ile Beykoz’un gündemi ve projeler hakkında konuşan Dernekler Birliği, toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaretini sonlandırdı.

Belediye Başkanı Murat Aydın ise sosyal medya platformundan, “Anadolu’nun Beykoz’daki esintileri yöre derneklerimizi Belediyemizde ağırladık. Dernekler Birliği, Kastamonu Görentaş Derneği ve Rizeliler Derneği üyeleri misafirimiz oldular. Nazik ziyaretleri için her birine teşekkür ediyorum.” şeklinde açıklama yaptı.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı