BEYMEZ’in hedefi partiler üstü misyon oluşturmak

BEYMEZ’in hedefi partiler üstü misyon oluşturmak

Beykoz Meclis Üyeleri Derneği (BEYMEZ) yönetimi, belediye meclisinde siyasi parti gruplarını ziyaret ederek dernek üyeliklerini gerçekleştirdi. 

Beykoz Meclis Üyeleri Derneği (BEYMEZ) yönetimi, Beykoz Belediye Meclisi’ndeki AK Parti, CHP ve MHP grup odalarını ziyaret etti.

Ziyarette, meclis üyelerine BEYMEZ’in kuruluşundan günümüze kadar gelinen süreç özetlenerek, mevcut meclis üyelerinin derneğe üyelikleri yapıldı.

BEYMEZ Başkanı Erdal Öztürk, BEYMEZ’in tamamının Beykoz’un yekûnunu oluşturduğunu belirterek, “Belediye meclisinde 3 gurup var. Biz BEYMEZ’DE tek grup olarak çalışıyoruz. Partiler üstü misyon oluşturup, bunu sürdürebilir bir biçimde yürüteceğiz.” dedi.

CHP Grup Başkanvekili Aydın Habil, ziyaretten çok memnun kaldıklarını dile getirerek BEYMEZ’in kalıcı olmasını temenni etti.

MHP İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman ise “MHP olarak ilk kez meclise girdik ve şimdide BEYMEZ ile tanıştık, çok mutlu olduk. Çalışmalarınızda bundan sonra inşallah bizde olacağız.” diye konuştu.

AK Parti Grup Başkanvekili Adem Sefer, “İlçe başkanı olarak kuruluş sürecini yaşadığım BEYMEZ’e bugün meclis üyesi olarak üye olmaktan mutluyum. Biz AK Parti olarak istişareye açık bir partiyiz inşallah BEYMEZ ile de istişarelerimizi sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

BEYMEZ Başkanı Erdal Öztürk ve yönetimi son olarak Beykoz Vakfına bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Beykoz Vakfı Başkanı Adam Çalışkan ve BEYMEZ yönetimi, karşılıklı temenniler ve çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.