Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

'Bir Fikrim Var' diyene 10 Bin TL!

Beykoz Belediyesi, uygulanabilir orijinal projeleri tespit etmek ve hayata geliştirmek amacıyla 10 Bin TL ödüllü “Bir Fikrim Var Proje Yarışması” açtı.

Beykoz'un gelişen turizm, eğitim, spor ve kültür kenti vizyonuna ilçe…

Beykoz Belediyesi, uygulanabilir orijinal projeleri tespit etmek ve hayata geliştirmek amacıyla 10 Bin TL ödüllü “Bir Fikrim Var Proje Yarışması” açtı.

Beykoz’un gelişen turizm, eğitim, spor ve kültür kenti vizyonuna ilçe sakinlerinin katılımını sağlamayı ve ilçeyi içinde yaşayan paydaşlarıyla birlikte güzelleştirmeyi , kent hizmetlerine yeni yaklaşımlar getirmeyi hedefleyen Beykoz Belediyesi ödüllü “Bir Fikrim Var Proje Yarışması” açtı

İlçenin günden güne gelişen vizyonuna dikkat çekmek, kent hizmetleri konusunda uygulanabilir orijinal projeleri tespit etmek ve hayata geliştirmek amacıyla açılan yarışma;

Kurumsal Gelişim Projeleri, Çevre ve Alt Yapı Projeleri, Sosyo-Ekonomik ve Kültürel Projeler, Yapı İşleri Mimari Projeler ve Ulaşım Hizmetleri, AB ve Uluslararası İlişkiler, Basın-Yayın ve Tanıtım İşleri başlıklarından oluşuyor.

Beykoz’da ikamet etmek koşuluyla 18 yaş ve üzerindeki herkesin ve tüm kurumların katılımına açık olan yarışmada birinciye 10 bin TL, ikinciye 7 bin 500 TL, üçüncüye ise 5 bin TL ödül verilecek.

Jüri tarafından takdir edilen 5 proje ise 1000’er TL ile ödüllendirilecek. Her bir katılımcı ilgili kategoriye en fazla 2 proje ile başvurabilecek.

Yarışmaya katılan projeler, projenin belediye ile ilişkisi alanında yenilikçi olup olmaması, şehrin sosyal, ekonomik, kültürel vb. yönlerden gelişimine katkısı, finansmanında alternatif kaynaklardan (sponsorluk, kredi temini, yurt içi-dışı fonlar, hibe ve bağışlar, gönüllü katılım kaynaklarından) ne ölçüde yararlanıldığı ve projenin uygulanabilirliği gibi kriterlerde değerlendirmeye tabi tutulacak.

Halihazırda devam eden projeler değerlendirmeye alınmayacak.

Başvurular 28 Şubat 2013 tarihine kadar, www.beykoz.bel.tr adresinde yer alan katılım formunun doldurulması ve ilgili evrakların Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne şahsen teslim edilmesiyle yapılabilecek.

 

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı