BİSK Beykoz’un mozaiğini topladı

BİSK Beykoz’un mozaiğini topladı

Beykoz Amatör Kulüplerini Destekleme Derneği (BİSK) tarafından düzenlenen iftar yemeğinde idari ve siyasi yetkiler ve tanınan simalar bir araya geldi.

Beykoz Amatör Kulüplerini Destekleme Derneği (BİSK), onbir ayın sultanı Ramazan münasebetiyle iftar yemeği düzenledi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Beykoz Korusu Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğine, BİSK Başkanı Asım Özdemir ve Yönetim Kurulu üyeleri, Beykoz Belediye Başkanvekili Gaye Zayıf, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, DEVA Partisi Beykoz İlçe Başkanı Av. Hikmet Baki, Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Muammer Koç, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun, Beykoz Dernekler Birliği Başkanı Mehmet Uzun, eski Kaymakam Ahmet Katırcı, eski Belediye Başkanı Alaattin Köseler ile meclis üyeleri, çeşitli sivil toplum kuruluş temsilcileri, muhtarlar, birim müdürleri ve ilçedeki spor kulüp temsilcileri katıldı.

Düzenlenen iftar yemeğinin açılış konuşmasını yapan BİSK Başkanı Asım Özdemir, “Biz spor camiası olarak Beykoz’da pandemi sürecinde hep ayrı kaldık. Bu düşünceyle bu programı organize ettik. Beykoz mozaiğini oluşturmak adına. Bu gibi programları bizlere öğreten değerli büyüğümüz rahmetli Yücel Çelikbilek’e teşekkür ediyorum. Allahtan rahmet diliyorum. Bu süreçte vefat eden yakınlarımıza da Allahtan rahmet diliyorum.” diye konuştu.

Oruçların açılmasının ardından Beykoz Şehit Aileleri Derneği Başkanı Muzaffer Kılıç tarafından yemek duası okundu. 

Program, sohbet eşliğinde çekilen hatıra fotoğraflarıyla son buldu.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.