Bitmeyen su kesintileri Beykoz halkını isyan ettirdi!

Bitmeyen su kesintileri Beykoz halkını isyan ettirdi!

Beykoz’da günlerdir en temel ihtiyaçları konumundaki sudan mahrum kalan vatandaşlar, duruma tepki gösterdi. 

Beykoz’un bazı mahallelerine 5 güne yakın süre su verilmezken, hemen hemen her mahallede gün aşırı su kesintileri gerçekleşiyor. Beykoz halkı da pandemi sürecinde suların sık sık kesilmesinden İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) tepki gösterdi.

İBB ve İSKİ’nin sosyal medya hesaplarını yorum yağmuruna tutan Beykozlu vatandaşlar adeta isyan etti. Vatandaşlar günlerdir mahallelerinde suların kesik olduğunu ve İSKİ tarafından yapılan açıklamaların çözüme kavuşamadığından yakındı. İBB yetkililerine seslenerek, sorunlarına çözüm bulunmasını istedi.

İSKİ, Beykoz’daki su kesintisi konusunda yeterli bilgilendirmede bulunmazken vatandaşların su kesintisi için önlem almaları isteniyor. Suyun ne zaman geleceği konusundaki sorular ise cevaplandırılmıyor. Mağduriyet yaşayan bazı vatandaşlar isyanını şu sözlerle dile getirdi:

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.