Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Burcu Güneş Beykoz’a renk katacak

Beykoz’da yaz akşamlarının buluşma noktası “Beykoz Sahil Etkinlikleri”nde (3 Haziran-15 Temmuz) sahneye çıkan Pop Müziği özgün ve başarılı ismi Buray, sevilen şarkılarıyla ilçe sakinlerine müzik eğlence dolu bir akşam y

Beykoz’da yaz akşamlarının buluşma noktası “Beykoz Sahil Etkinlikleri”nde  (3 Haziran-15 Temmuz) sahneye çıkan Pop Müziği özgün ve başarılı ismi Buray, sevilen şarkılarıyla ilçe sakinlerine müzik eğlence dolu bir akşam yaşattı.

galeri isburcu gunes beykoz a renk katacak 5780

Beykoz Belediyesi tarafından ünlü ve yerel sanatçıların konserleri, çocuk eğlenceleri, tiyatro ve sinema gösterimleriyle yaz akşamlarına keyif getiren “Beykoz Sahil Etkinlikleri” Buray Konseri’yle coşkulu anlara sahne oldu.

Boğaz manzarasında ilçe sakinleri ve hayranlarıyla buluşan sanatçı son yıllara damgasını vuran hareketli şarkılarıyla enerjik bir performans sundu.

galeri isburcu gunes beykoz a renk katacak 5029

Konserinde müzik listelerinde en çok dinlenen, “Aşk mı Lazım”, “Deli Kız” , “Sen Sevda mı Sın?” “Alaz Alaz”, “Seni Sevmiyorum Artık” “Sevdalar Sevdalar” şarkılarına yer veren sanatçı, sahnede kaldığı bir buçuk saat boyunca özgün şarkıları ve performansıyla büyük beğeni topladı.

Sanatçıyı izlemek için sahili dolduran ilçe sakinleri hareketli şarkıların ritmine kapılıp dans ederken romantik şarkılara da eşlik etti.

Sahilde ilçe sakinleriyle birlikte konseri izleyen Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, yaz akşamına güzellik katan Buray’a ve sahildeki tüm gençlere teşekkür ederek sanatçıya çiçek takdim eti. 

galeri isburcu gunes beykoz a renk katacak 1942

BURCU GÜNEŞ SAHNEDE

Pop Müzik sanatçısı Burcu Güneş ise, 1 Temmuz Cuma akşamı yapılacak “Beykoz Su Sporları Festivali”nin açılışında ilçe sakinleriyle buluşarak sahile renk katacak.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.