Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Çavuşbaşı'nın başarılı öğrencilerine Türker İnanoğlu'ndan hediye

Beykoz Çavuşbaşı Türker İnanoğlu İlkokulu ve Ortaokulu'nda karne töreni yapıldı.

Beykoz Çavuşbaşı Türker İnanoğlu İlkokulu ve Ortaokulu'nda karne töreni yapıldı. Törende, her sene olduğu gibi Türker İnanoğlu Vakfı “TÜRVAK” tarafından öğrencilere…

Beykoz Çavuşbaşı Türker İnanoğlu İlkokulu ve Ortaokulu’nda karne töreni yapıldı.

Beykoz Çavuşbaşı Türker İnanoğlu İlkokulu ve Ortaokulu’nda karne töreni yapıldı. Törende, her sene olduğu gibi Türker İnanoğlu Vakfı “TÜRVAK” tarafından öğrencilere gönderilen hediyeler kendilerine verilerek onure edildi.

İstiklal Marşının okunmasından sonra bir konuşma yapan Okul Müdürü Osman Bel, tüm öğretmen ve öğrenciler adına okulun hamisi olan başta Türker İnanoğlu’na, TÜRVAK yöneticisi Erkan Şen’e ve tüm TÜRVAK yöneticilerine teşekkür etti. Ayrıca okula emeği geçen Mahalle Muhtarı Mustafa Yıldırım ve Okul Aile Birliği adına Yönetim Kurulu Hüsnü İmamoğlu’na da şükranlarını sundu. Konuşmasına günün anlam ve önemine ilişkin sözleri ile devam eden Osman Bel bir üst öğrenime geçen tüm öğrencilere başarılar diledi. Bu seneki TEOG sınavı başarısı Beykoz ilçesinde üst sıralarda olduğunu söyleyerek emeği geçen tüm öğretmenlere ve bu başarıda katkısı olan tüm velilere teşekkür etti.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı