Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

CHP Beykoz 60 günlük çalışmayı değerlendirdi

CHP Beykoz İlçe Örgütü referandum sürecinde yapılan çalışmaları özetleyen bir bildiri yayınladı.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı, referanduma saatler kala yayınladıkları yazılı açıklama ile 60 gün boyunca 45 mahallede yürüttükleri çalışmaların kısa…

CHP Beykoz İlçe Örgütü referandum sürecinde yapılan çalışmaları özetleyen bir bildiri yayınladı.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı, referanduma saatler kala yayınladıkları yazılı açıklama ile 60 gün boyunca 45 mahallede yürüttükleri çalışmaların kısa bir özetini ve yaptırmış oldukları anketin sonuçlarını kamuoyu ile paylaştı.

Bugüne kadar 45 mahallede 30 bin hane de broşür ve argüman dağıtımları, ev toplantıları, salon etkinlikleri ve mini mitingler olmak üzere çeşitli çalışmalar gerçekleştirdikleri belirtilen açıklamada 45 mahallede 1000 kişi ile yüz yüze yapılan anketin sonuçları da aktarıldı.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’ndan yapılan açıklama şu şekilde;

Bildiğiniz üzere yaklaşık 60 gündür süren referandum kampanyasının son gününe gelmiş bulunmaktayız.

CHP Beykoz ilçe başkanlığı olarak referandum çalışmaları sürecinde 45 mahalle alan çalışmaları, kahve toplantıları, STK ziyaretleri, stant çalışmaları, çat kapı 30.000 hane de broşür ve argüman dağıtımları, ev toplantıları, salon etkinlikleri ve mini mitingler olmak üzere çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Beykoz da faaliyet gösteren araştırma şirketine kamuoyu araştırması yaptırdık. Anket sonuçları iletilmiştir.

16 Nisan Pazar günü halkımız sandığa gidip ülkemizin geleceği ile ilgili önemli karar vereceklerdir. Bizler kampanya süresince halkımıza anayasada değiştirilmek istenilen 18 maddeyi anlattık. Hiçbir şekilde siyasi davranmadık. Siyasi parti logomuzu ve parti bayrağımızı kullanmadık. Söz konusu vatansa gerisi teferruattır ilkesiyle hareket ettik.

Kampanyalarımızda abartıya kaçmadan, mütevaziliği elden bırakmadan çalışmalar yaptık. Hiçbir kişi ve kurumla çatışmaya girmedik. Kimsenin emeğine karşı provakasyonlarda bulunmadık.

Fakat bizlerin astığı bayraklar, pankartlar söküldü, alanda hakaretlere uğradık. Hatta ve hatta silahlı saldırıya dahi uğrayarak bizi yıldırmak, korkutmak isteyenlere karşı mücadele ederek bu güne kadar geldik. Sağduyudan ödün vermedik. Bu sağduyulu davranışlarımızı 16 Nisan günü de devam edecektir. İnanıyoruz ki halkımız gereken cevabı santıkta verecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle 16 Nisan Pazar gününün ülkemize ve Beykozumuza hayırlı olmasını diliyoruz.

Beykoz’da 1000 kişi ile yapılan anketin sonuçları;

CHP Beykoz İlçe Örgütü, Beykoz’un 45 mahallesinde 1000 kişi ile yüz yüze görüşme şeklinde yapılan anketin sonuçlarını açıkladı. Anketin ne zaman yapıldığına dair bir bilginin yer almadığı açıklamaya göre Hayır % 44,5 Evet % 41,41, Kararsız ise % 14,04.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.