CHP Beykoz’dan Küçüksu’da çocuk şenliği

CHP Beykoz’dan Küçüksu’da çocuk şenliği

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Gençlik Kolları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Tarihi Küçüksu Çayırı’nda birbirinden renkli etkinlikler düzenledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Gençlik Kolları, Ulusal Egemenliğin 102. yaşında ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı oyunlar, yüz boyama etkinlikleri, dans ve müzik eşliğinde kutladı.

Tarihi Küçüksu Çayırı’nda düzenlenen etkinliğe, CHP PM Üyesi Erbil Aydınlık ve Sevgi Kılıç, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Eylem Sabırhoşgör Uzuner ile çeşitli sivil toplum kuruluş temsilcileri, meclis üyeleri ve muhtarlar katıldı.

Çocuklar, palyaçolarla birlikte düzenlenen çeşitli eğlendirici oyunlar ve yüz boyama etkinlikleriyle bayramın tadını çıkartıp gönüllerince eğlendi.

Kutlamalarda dans ve müzikler eşliğinde doyasıya eğlenen miniklere çeşitli ikramlıklarda verildi.  

Yaklaşık 4 saat süren etkinlikte, büyüklerde miniklerin sevincine ortak oldu.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.