CHP Beykoz pazarda ücretsiz maske dağıttı

CHP Beykoz pazarda ücretsiz maske dağıttı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Başkanlığı, koronavirüsü salgınıyla mücadele kapsamında ilçe yöneticileri ve gençlik kolları üyeleriyle beraber, Kavacık Pazarı’nda vatandaşlara ve esnafa ücretsiz maske dağıtımı gerçekleştirdi.

Dünyada hızla yayılan koronavirüs ile mücadele Türkiye çapında da devam ederken,  Beykoz’da da topyekün dayanışma mesaisi yaşanıyor. Bu kapsamda, CHP Beykoz İlçe Başkanlığı, salgının yayılmasını önlemek amacıyla pazaryerlerindeki esnafa ve vatandaşlara ücretsiz maske dağıtımına başladı.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve Gençlik Kolları İlçe Başkanı Ozan Yılmaz ile ilçe yöneticileri ve gençlik kolları üyeleri, sosyal mesafeyi koruyarak vatandaşlara ve pazar esnafına ücretsiz maske dağıtımı yaptı.

Toplamda 1000 adet maske dağıtıldığını belirten İlçe Başkanı Aydın Düzgün yapmış olduğu açıklamada, “Yaşadığımız salgın hastalıktan korunabilmeniz için bugün esnafımıza ve vatandaşlarımıza maske dağıtımı gerçekleştirdik. Dün olduğu gibi bugün de halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Halka hizmet etmek siyasi partilerin ana ilkesi olmalıdır. Önümüzdeki günlerde de vatandaşlarımıza maske dağıtımımız devam edecektir.” İfadelerini kullandı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.