Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

CHP Beykoz'da başkan adayları şekilleniyor

CHP Beykoz İlçe Örgüt toplantısı, 2013 yerel seçimleri için yarışacak Belediye Başkan adaylarının yavaş yavaş belirlenmekte olduğunun sinyallerini verdi.

CHP Beykoz İlçe Örgütü’nün “Örgüt Toplantısı,” 2013 yerel seçimleri için yarışa

CHP Beykoz İlçe Örgüt toplantısı, 2013 yerel seçimleri için yarışacak Belediye Başkan adaylarının yavaş yavaş belirlenmekte olduğunun sinyallerini verdi.

CHP Beykoz İlçe Örgütü’nün “Örgüt Toplantısı,” 2013 yerel seçimleri için yarışacak adayların yavaş yavaş belirlenmekte olduğunun sinyallerini verdi. 23 Eylül Pazar günü, ilçe binasında gerçekleşen örgüt toplantısında Beykoz siyasetinin yakından tanıdığı Aydın Düzgün, Belediye Başkanlığı için adaylığını koyacak isimlerden biri olarak ilk defa ilan edildi.

Aydın Düzgün’ün bu yönde bir niyeti olduğu bizzat İlçe Başkanı Hızır Yılmaz tarafından örgüt toplantısının açılış konuşması sırasında dile getirildi. 

CHP kulislerinde Belediye Başkanlığı için ismi dolaşan diğer bir isim ise, Beykoz’da Belediye Başkanlığı tecrübesi bulunan Alaaddin Köseler. Köseler’in bu konudaki isteğini ifşa ettiği, hatta bu yönde çalışmalara dahi başladığı ifade ediliyor.

CHP İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, örgüt toplantısında yaptığı konuşmada,“ Kendisi Belediye Başkanlığı’na aday olsun veya olmasın, İlçe Başkanı olarak tüm Belediye Başkan adaylarına eşit mesafede bulunacağını” ifade etti.

Kulislerde, Belediye Başkanlığı için adaylığını açıklayacak diğer isim olarak Beykoz’da kadın doğum uzmanı olarak uzun yıllar görev yapmış bulunan Dr. Devrim Altıntaş’ın da adı geçiyor.

Şu anda bu isimlerin hiçbirisi resmileşmiş, kesinleşmiş durumda değil. Söz konusu bu isimlerin kesinleşip kesinleşmeyeceği veya bu isimlere hangi farklı isimlerin ilave olacağı çok kısa zaman içerisinde ortaya çıkacağa benziyor.

Not: CHP Beykoz İlçe örgütü toplantısının detaylarını başka bir haberimizde okuma olanağı bulacaksınız.

Haber: Arzu Başlantı

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.