Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

CHP İlçe örgütünün nezaket ziyaretleri

Hızır Yılmaz başkanlığındaki CHP İlçe Örgütü, Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı ve İlçe Tarım Müdürlüğü’ne nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

1 Nisan’da yapılan kongrenin ardından yeniden şekillenen CHP Beykoz İlçe Örgütü, Cumhuriyet Başsavcısı

Hızır Yılmaz başkanlığındaki CHP İlçe Örgütü, Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı ve İlçe Tarım Müdürlüğü’ne nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

1 Nisan’da yapılan kongrenin ardından yeniden şekillenen CHP Beykoz İlçe Örgütü, Cumhuriyet Başsavcısı Nuh Tekin ile İlçe Tarım Müdürü İbrahim Özdemir’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Beykoz Belediye Meclis üyesi Nihat Genç de ziyaret heyetinde yer aldı. 

İlk durak, Cumhuriyet Başsavcılığı

CHP İlçe yönetimi ilk nezaket ziyaretini Cumhuriyet Başsavcısı Nuh Tekin’e gerçekleştirdi. Taraflar, buradaki sohbetlerinde siyaset kurumunun önemi konusunda görüş teatisinde bulundular. 

Karşılama konuşmasında CHP İlçe örgütünün yeni yönetimine başarılar dileyen Cumhuriyet Başsavcısı Nuh Tekin, kendilerini kutlayarak, “ siyasi partilerin demokratik hayatın olmazsa olmazları” olduğunu ifade etti.

Hızır Yılmaz ise, yaptığı konuşmada, “ siyasetin, çağı yakalaması halinde, devlet kurumlarının da çağı o derece yakaladığını” belirterek, “ siyaset bir dokunma sanatıdır. İstediğiniz kadar masa başında bu konuda kitap yazın; siyaset yapabilmek için insana dokunmak lâzım” dedi.

Başsavcı Nuh Tekin: Her insan değerlidir

Başsavcı Nuh Tekin, sohbetin ilerleyen dakikalarında “ insanların birbirleri hakkında önyargılara sahip olmalarının doğru olmadığını” kaydederek, “ her insandan alınacak bir şeyler vardır. Her insan değerlidir” yorumunu yaptı.

İkinci durak Beykoz İlçe tarım Müdürlüğü

CHP Beykoz İlçe yönetimi ikinci nezaket ziyaretini ise İlçe Tarım Müdürü İbrahim Özdemir’e gerçekleştirdi.

Tarafların buradaki sohbetlerinin ağırlıklı konusunu ise “Türkiye’de tarım ve hayvancılık” başlığı oluşturdu.

Nezaket ziyaretleri devam edecek

CHP İlçe yönetimi, önümüzdeki günlerde nezaket ziyaretlerine devam edeceğini açıkladı.

Haber: Arzu Başlantı

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı