Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Coşkun Tosun Beykoz Güncel Habere konuk oluyor!

Beykoz Güncel Köşe Yazarları Sofrası, bu kez CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun için kuruluyor.

Beykoz Güncel Haber'in Köşe Yazarları Sofrası, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun…

Beykoz Güncel Köşe Yazarları Sofrası, bu kez CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun için kuruluyor.

Beykoz Güncel Haber’in Köşe Yazarları Sofrası, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun için kuruluyor. Köşe yazarlarının sorularını cevaplayacak olan Tosun, Beykoz’a dair projelerini de anlatacak.

Dönem dönem Beykoz’un önemli ve tartışılan isimlerini ağırlayan Beykoz Güncel Haber köşe yazarları, yaklaşan yerel seçimler öncesi belediye başkan adaylarını ‘Köşe Yazarları Sofrası’nda ağırlıyor. İlk olarak Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu’nun ağırlayan köşe yazarları kez CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun’u misafir ediyor.

İmtiyaz Sahibi Fatih Yılmaz’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen programda köşe yazarlarının soruları haricinde, Beykoz’un ve Beykozluların sorunları ile bu sorunların çözümü üzerine uzun bir sohbet gerçekleştirilecek.

Sorularınızı bize iletin!

Yarın (Salı) akşamı gerçekleştirilecek programda, CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun’a sorulmasını istediğiniz soruları 0533 767 59 59 nolu WhatsApp İhbar Hattına mesaj yoluyla veya b[email protected] adresine mail atarak iletebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.