Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Coşkun Tosun un yoğun Beykoz mesaisi

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun Beykoz Kaymakamlığı, Soğuksu Mahallesi sakinleri ve Eyvah Grubu ile bir araya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Partisi'nin Beykoz adayı Coşkun Tosun, 31 Mart Yerel Seçimleri…

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun Beykoz Kaymakamlığı, Soğuksu Mahallesi sakinleri ve Eyvah Grubu ile bir araya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Partisi’nin Beykoz adayı Coşkun Tosun, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi çalışmalarına hız bir başlangıç yaptı. Coşkun Tosun, bu bağlamda Beykoz Kaymakamlığı, ardından da Soğuksu Mahallesi sakinleriyle buluştu, onların sorunlarını dinledi. Son olarak Beykoz Eyvah Grubu’nun ‘Menemen Şöleni’ne misafir oldu.

Kaymakam Ahmet Katırcı’ya nezaket ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, bir yandan yoğun şekilde seçim çalışmalarına devam ederken diğer yandan ilçe protokolünün bir numaralı ismi olan Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı’ya ve Kaymakamlık çalışanlarına da bir nezaket ziyaretinde bulundu.  Ziyarete CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adaylarından Gülay Demirel de eşlik etti.

Soğuksu Mahallesi ziyaret edildi

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, kaymakamlık ziyaretinin ardından Beykoz’un önemli mahalleleri arasında olan Soğuksu Mahallesinde devam etti. Temaslarına Soğuksu Meydanı’ndan başlayan Coşkun Tosun, yol boyunca hem mahalle sakinleri hem de mahalle esnafının sorunlarını dinleyerek kendilerine bu sorunları çözecek projelerden bahsetti. Daha sonra Soğuksu Pazarı’na da giden Tosun ve beraberindeki CHP heyeti, burada da pazar esnafı ve alış veriş yapmakta olan halkın taleplerini not alarak kendilerine destek olmalarını istediler.

Menemen Şöleni’nin konuğu Coşkun Tosun oldu

Beykoz Eyvah Grubu’nun artık gelenekselleşen ‘Menemen Şöleni’nin konuğu Cumhuriyet Halk Partisi’nin Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun oldu. Eyvah Kitap Kafe’de düzenlenen organizasyona Coşkun Tosun’un dışında CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Belediye Başkan Aday Adayları, Meclis Üyesi Aday Adayları, muhtarlar, STK Başkanları, İstanbul Ticaret Odası Üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Aydın Düzgün: AK Parti’den kurtulmak için bize destek verin

Beykoz Eyvah Grubu’nun sözcüsü Suphi Özden Erdağı’nın yaptığı açılış konuşmasının ardından CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün söz aldı ve “Biz şanslıyız çünkü bizim adayımız Beykozlu. Çalışmalarımızı çok yoğun bir şekilde başlattık ve ilerleyen günlerde daha da arttıracağız. Sizlerden ricam, Beykoz’u ve ülkeyi çarşıda pazarda lime lime eden bu siyasetçilerden kurtulmak için bize destek vermenizdir. Ben iddia ediyorum bugünkü duruma en çok itirazı yıllarca AK Parti’ye oy vermiş kardeşlerimiz yapacaktır.” dedi.

Coşkun Tosun: Beykoz’da değişim artık kaçınılmaz

Aydın Düzgün’den sonra alkışlarla kürsüye gelen CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun ise şunları söyledi; Buradaki yoğun katılım ve coşku gösteriyor ki, Beykoz’da değişim artık kaçınılmazdır. Bunu hepinizin gözlerinde görüyorum. Bunu 3 gündür sürdürdüğümüz saha çalışmalarında insanlarımızın bize olan teveccühünden anlıyorum. Değerli dostlar, Eyvah Grubu’nun davetine koşa koşa geleceğimi kendilerine söylemiştim ancak böylesi büyük bir katılımın olacağını inanın düşünmemiştim. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Evet, çok yoğun bir süreçteyiz, ama yorulduk deme imkânımız yok. Durmadan çalışacağız. Şartlar ne olursa çalışacağız. 250 bin insanın umudu bizim üzerimizde.

Beykoz perişan, Beykoz mahvolmuş durumda

İnsanlar Beykoz’da geçmişte mutluydu. Belli bir ekonomileri vardı, fabrikaları vardı, ona bağlı atölyeleri vardı, oralarda çalışan binlerce insan vardı ve Beykoz’da dönen büyük bir ticari yapı vardı. İnsanlar yeşil bir çevrede, mavi bir deniz kenarında hayatını sürdürürlerdi. Ve bunu da çocuklarına miras olarak bırakırlardı. Ama şimdi maalesef endişeler hâkim Beykoz’da. Beykoz perişan, Beykoz mahvolmuş durumda. Bunu Beykoz’dan çıkıp diğer ilçelere gittiğinizde anlıyorsunuz. Beykoz’un savaştan çıkmış, terk edilmiş bir ilçe olduğunu görüyorsunuz. Değerli arkadaşlar bunların sorumlusu iktidardır. Ama biz bunu değiştireceğiz. Hep birlikte çok çalışıp yapacağız bunu. Beykoz’un ormanlarına göz diken o büyük güçlere teslim olmayacağız. Beykoz’u yeniden canlandırmadan, Beykoz’da yaşamı yeniden şekillendirmeden, Beykoz insanını yeniden eğitmeden bunları başarmamızın imkânı yok.

Beykoz üzerinde gizli planlar var

Beykoz’daki gizli planları bazılarınız bilmiyor. Çok değişik planlar var Beykoz üzerinde. Bakın buraya yabancı birileri geldi. Nereden geldiklerini, nasıl geldiklerini sizler çok iyi biliyorsunuz. Geldikleri yerde neler yaptıklarını çok iyi biliyorsunuz. Şimdi burada neler olacağını siz düşünün. Daha dört gün önce Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın bazı plan ve projeleri ortaya çıktı. Açıklamalar yapılıyor. Kentsel dönüşümde yeni anlayışlar ortaya çıkmaya başladı. Bu planların ipuçları gözükmeye başladı sevgili dostlar. Herkesi uyarıyorum buradan. Beykoz’da evlerimize, barklarımıza, kuşlarımıza, kedilerimize, köpeklerimize sahip çıkalım. Buna mecburuz. Yoksa Beykoz elden gidiyor. İmar planlarımız hala sürüncemede. 40 yıldır Beykoz’un imar sorunu çözülemiyor. Ya arkadaş, cumhurbaşkanı sizden, hükümet sizden, Çevre Bakanlığı sizden, Büyükşehir sizden, küçük şehir sizden, her şey sizde ama sorunlar çözülemiyor. Çünkü bu sorunların nedeni zaten bu iktidardır.

Coşkun Tosun’un konuşmasının ardından tüm ziyaretçiler bir yemek molası vererek kendilerine ikram edilen menemenlerini yediler. Yemeğin ardından CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, ziyaretçilerin kendisine yönelttiği sorulara yanıtlar verdi.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.