Cübbeli Ahmet Hoca Beykoz’da dua etti

Cübbeli Ahmet Hoca Beykoz’da dua etti

Halk arasında Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, Beykoz’da bulunan Şeyh Hasan Efendi Hazretleri’ni ziyaret etti.

Beykoz’da oturan, halk arasında Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, sosyal medya hesabında yaptığı son paylaşım ile ilçede Kırıklar Baba namıyla bilinen Şeyh Hasan Efendi Hazretleri’ne ziyarette bulunduğunu aktardı.

Cuma gecesi nedeniyle ziyaret gerçekleştiren Ünlü, tüm Müslümanlara ve özellikle sohbetleri dinleyip etrafına anlatanlara daha çok dua ettiğini belirtti.

Cübbeli Ahmet Hoca paylaşımında, “Cübbeli Ahmet Hoca bu mübârek cumâ gecesinde Beykoz’da bulunan Kırklar Baba nâmıyla bilinen Şeyh Hasan Efendi Hazretleri’ni ziyâret etti. Tüm Müslümanlara özellikle sohbetleri dinleyip neşredenlere çok duâlar etti. Allâh-u Teâlâ’nın, onun duâlarının kabûlünun eserini en yakın zamanda çıkarması için, sizler de mübârek cumâ gününde duâda bulunun.” ifadelerini kullandı.

Facebook yorumları

Site Yorumları

  • Hasan bayram

    Beykozun ihtiyaci var hocam et Allah beytasi soyanlari kahru perisan eylesin deyiver

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.