Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Beykoz’a çok özel ziyaret!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Beykoz’a çok özel ziyaret!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sokak hayvanlarının tedavi, aşı ve bakım hizmetlerinin modern, hızlı ve güvenli koşullarda sağlanması amacıyla kurulan Beykoz Belediyesi Hayvan Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beykoz’da sahipsiz kedi ve köpeklere kuaförden yoğun bakım ünitelerine beş yıldızlı bakım ve tedavi hizmeti veren Beykoz Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Başkan Erdoğan, sokak hayvanlarının sağlıkla yaşaması için 11 dönümlük geniş bir arazi üzerinde kurulan merkezde, kediler ve köpekler için yapılan özel ünitelerin bulunduğu alanları gezdi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, Beykoz ziyaretinde; Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ile belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri ve sanatçı Hülya Koçyiğit'in de aralarında bulunduğu bir grup eşlik etti.

Türkiye'de bir ilk olacak Doğal Yaşam Alanı'nı da inceleyen Başkan Erdoğan, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve Veteriner İşleri Müdürü Mücahit Turgut Özdemir’den çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

Başkan Erdoğan, Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’nin maskotu olan Maylo adlı Jack Russel Terrier cinsi köpek ile oynadı. 

Beykoz ziyaretinde hayvanlarla ilgilenen Başkan Erdoğan'ın renkli anları kameralara yansıdı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.