Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykoz heyetini kabul etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykoz heyetini kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve beraberindekileri Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve İBB Meclis üyelerini Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.

Beştepe’de gerçekleşen ziyarette AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’a, İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Manolya Demirören Tekin, Gaye Zayıf, Sadullah Hasanoğlu ve Adem Sefer eşlik etti.

İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, ziyarete ilişkin sosyal medya platformundan paylaştığı fotoğraflara, “Bugün, İBB Beykoz meclis üyelerimiz ile birlikte milletin evinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldik. Rabbim birliğimizi beraberliğimizi daim etsin. 2023 hedeflerimize ulaşıncaya kadar durmak yok yola devam.” diye not düştü.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.