DEVA Partisi CHP Beykoz’un misafiri oldu

DEVA Partisi CHP Beykoz’un misafiri oldu

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Beykoz İlçe Başkanı Av. Hikmet Baki ve beraberindekiler Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Başkanlığı’na ziyarette bulundu.

Kurulmasının ardından kendini basına tanıtarak çalışmalara başlayan Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) ziyaretlere de başladı.

Bu ziyaretler kapsamında, Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Beykoz İlçe Başkanı Av. Hikmet Baki ve beraberindekiler Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve ilçe yönetimini ziyaret etti.

CHP’nin Kavacık’taki ilçe merkezinde gerçekleşen ziyarette, iki başkan ilçe ve ülke gündeme dair istişarelerde bulundu ve Yönetim Kurulu üyeleri kendilerini tanıttı. Ziyareti, yerel basından sadece Beykoz Güncel Haber takip etti. 

“BERABER SOKAKLARDA OLMAMIZ LAZIM”

CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün, DEVA’nın Beykoz’da çok iyi bir ekip kurduğunu dile getirerek, “Beykoz bana göre, Dünya’nın en güzel kasabası, kenti. Ama geri kalmışlıkta 39. ilçede sonuncuyuz. Önümüzdeki dönemde hepimiz önemli görevler düşüyor. Beykoz’a laik olmamız lazım. Bunu hepimizin içselleştirmesi lazım. Birbirimizden güç alarak, o enerjiyi birbirimize verirsek çok daha iyi netice alırız. İnşallah yakında beraber sokaklarda da olmamız lazım. ” dedi.

Sahada olmanın gerektiğini belirten DEVA İlçe Başkanı Hikmet Baki ise “Bizim oturma lüksümüz yok. Çaba göstermemiz, sahada olmamız, insanlarla konuşmamız lazım. Muhalefetteki liderler kendi şahısları için bir muhasebe yapmıyor. Ne Kemal Kılıçdaroğlu ne Meral Akşener ne de bizim Genel Başkanı'mız Ali Babacan. Herkes artık kendi bencil duygularını bir yere bırakmış ülkeyi nasıl kurtarırım diyor. Kemal Kılıçdaroğlu bu büyükşehirleri nasıl aldı? Bu adayları nasıl belirledi? Cumhurbaşkanlık sürecinde de aynı tutumu gösterecektir. Bu ülkenin kurtuluşu yakındır, öyle düşünüyorum.” diye konuştu.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.