Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Devlet zirvesi Beykoz’daki düğün davetinde buluştu

Ankara Valisi Vasip Şahin’in kızı Şeyda Şahin ve önceki dönem İBB Başkanı Mevlüt Uysal’ın oğlu Furkan Uysal Beykoz’da dünya evine girdi.

Ankara Valisi Vasip Şahin’in kızı Şeyda Şahin ve önceki dönem İBB Başkanı Mevlüt Uysal’ın oğlu Furkan Uysal Beykoz’da dünya evine girdi. 

galeri isdevlet zirvesi beykoz daki dugun davetinde bulustu 4496

Beykoz’da düzenlenen nikâh töreni birçok siyasetçi ve iş insanları bir araya getirdi.

Ankara Valisi Vasip Şahin’in kızı Şeyda Şahin ve önceki dönem İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Mevlüt Uysal’ın oğlu Furkan Uysal’ın düğün merasimi Beykoz Mecidiye Kasrı’nda gerçekleşti.

Şahin ve Uysal ailesi düğün girişinde davetlileri tek tek karşıladı. Davetliler, Şeyda Şahin ve Furkan Uysal çiftini tebrik ederek, ailelerine hayırlı olsun dileklerini iletti.

Beykoz Mecidiye Kasrı’nda gerçekleşen çiftin düğünü, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, TBMM eski Başkanı İsmail Kahraman, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özlem Zengin, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran gibi birçok devlet yönetici, siyasetçi, iş ve sanat dünyasından isimleri bir araya getirdi.

Düğüne gelin ve damadın yakınlarının yoğun katılımının yanında, belediye başkanları ve ilçe başkanları da davetliler arasındaydı.

 

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı