Doğu Perinçek Beykoz’da ağırlanacak

Doğu Perinçek Beykoz’da ağırlanacak

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, “Üretim Devrimi Kurultayları” kapsamında Beykoz’da üreticilerle bir araya gelecek.

Vatan Partisi, “Üretim Devrimi Kurultayları” düzenlemeye devam ediyor.

Türkiye'nin her yerinde üreticilerle bir araya gelen Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in yeni adresi Beykoz olacak. Perinçek, Beykoz Cumhuriyet Köyü’nde üreticilerle buluşacak.

Vatan Partisi İstanbul İl Başkanlığı, Beykoz’da Genel Başkan Doğu Perinçek’i ağırlamak için hazırlıklara başlanıldığını aktararak, “Beykoz ilçemiz, Genel Başkanımız Doğu Perinçek'i ağırlamak için hazırlıklara başladı. Üreticilerimiz sorunlarını dile getirmek için bir araya gelecek. 7 Kasım'da Üretim Devrimi Kurultayı ile üreticilerimiz için Üretim Devrimi, milletimiz için Vatan Partisi hazır!” şeklinde açıklama yaptı.

Doğu Perinçek, Beykoz Üretim Devrimi Kurultayı kapsamında, 7 Kasım 2021 Pazar Günü saat 13.00’da Cumhuriyet Köyü Pazar Yeri’nde ilçe sakinleri ile bir araya gelecek.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.