Ekrem İmamoğlu’ndan Beykoz’a taziye ziyareti

Ekrem İmamoğlu’ndan Beykoz’a taziye ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’a taziye ziyaretinde bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir hafta arayla anne ve babasını koronavirüsden kaybeden Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’a makamında taziye ziyaretinde bulundu.

Bir hafta arayla anne ve babasını koronavirüsden kaybeden Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, taziye için gelen misafirlerini kabul etmeye devam ediyor. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP meclis üyeleri, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ı makamında ziyaret ederek, taziyelerini sundular.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın da sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Taziye ziyaretinde bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu’na, nezaketi ve iyi dilekleri için çok teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.