Engelsiz tenisçiler Beykoz’a umut olacak

Engelsiz tenisçiler Beykoz’a umut olacak

Beykoz Kent Konseyi, 10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası kapsamında, Tekerlekli Sandalye Tenisi Milli Takım Sporcuları Fatih Karataş ve Ebru Bulgurcu Sulak’ın başarıya uzanan karelerinin sergileneceği ve konuşmaların yapılacağı bir farkındalık etkinliği düzenleyecek.

Beykoz Kent Konseyi Engelliler Meclisi, 10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası’na dikkat çekmek amacıyla “İki Raket Çokça Umut” sloganıyla bir farkındalık etkinliği düzenleyecek.

Etkinlikte, Tekerlekli Sandalye Tenisi Milli Takım Sporcuları 2019 Türkiye Şampiyonu Fatih Karataş ile Ebru Bulgurcu Sulak’ın, Fotoğrafçı Fikriye Er ve Nüket Uluç tarafından ölümsüzleştirilen kareleri sergilenecek.

Moderatörlüğünü TRT Spor Spikeri Yasin Dallı’nın yapacağı etkinlikte, sporda engelin olmadığını kanıtlayan Fatih Karataş ve Ebru Bulgurcu Sulak, başarı hikâyelerini, azim ve umut ile hayallerine giden yolu misafir için anlatacak.

Görme engelli Müzisyen Ruşen Yılmaz da udu ile birlikte muhteşem bir konser keyfi yaratacak.

Program: 

Tarih: 10 Mayıs Salı

Yer: Beykoz Sahili Etkinlik Alanı

Saat: 16.00

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.