Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Federasyon seçimlerine Beykoz damgası

Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu ve Türkiye Hentbol Federasyonu’nun Yönetim Kurulu’na Beykoz’dan iki isim seçildi.

Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu ve Türkiye Hentbol Federasyonu’nun Yönetim Kurulu’na Beykoz’dan iki isim seçildi.

Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu ve Türkiye Hentbol Federasyonu’nun genel kurulu yapıldı.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam, Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu Yönetim Kurulu’nda, BEYTAŞ A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Salim Öztürk ise Türkiye Hentbol Federasyonu’nun Yönetim Kurulu’nda yer aldı.

galeri isfederasyon secimlerine beykoz damgasi 6703

FATİH SAĞLAM OKÇULUK FEDERASYONU’NDA

Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu genel kuruluna tek aday olarak giren mevcut başkan Cengiz Toksöz, yeniden başkanlığa seçildi.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam ise yapılan kongrede Yönetim Kurulu’na seçildi.

The Ankara Hotel’de gerçekleştirilen genel kurulda, 2019, 2020 ve 2021 denetleme kurulu raporları, 2022 ve 2023 tahmini bütçeleri ile 2019 ve 2021 dönemi faaliyet raporu okunarak oylandı ve ibrası yapıldı.

Genel kurulda konuşan Başkan Toksöz, 2019 yılında kurulan federasyonlarının ikinci genel kurulunu yaptıklarını ilk günkü heyecanlarının devam ettiğini belirterek, “Hamdolsun kurumsallaşma adına önemli adımlar yaptık ama yeterli mi tabii ki değil çok çok eksiğimiz var. Camiamızın tamamına yakının desteğini bu iki yıl boyunca fazlasıyla hissettik.” dedi.

Toksöz başkanlığındaki yönetim kurulunda şu isimler yer aldı:

Kadir Karataş, Salih Aksu, Muhammet M. Bakırcı, Ömer Koç, Cüneyt Öztan, Veysel Durmaz, Muhammet Akçay, Selim Erduğan, Mustafa Adnan Mehel, Varol Türkoğlu, Zafer Metin Ataş, Ceyhun Destire, Fatih Sağlam ve Selahattin Yağcı

SALİM ÖZTÜRK HENTBOL FEDERASYONU’NDA

Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa Uğur Kılıç seçildi.

BEYTAŞ A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Salim Öztürk ise yapılan kongrede Yönetim Kurulu’na seçildi.

Uğur Kılıç başkanlığındaki yönetim kurulunda şu isimler yer aldı:

Adem Altunsoy, Cihan Somuncu, Gamze Çelik, Gökhan Gökbaş, Kamil Cent, Kemal Özdönmez, Kenan Gökmen, Kubilay Kalaycı, Mesut Çebi, Mine Kılıç, Mustafa Köklü, Ramazan Değerli, Salim Öztürk ve Semih Atlı

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı