Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Fenomen görünümlü ahlaksıza Beykoz halkından tepki!

Beykoz'da ikamet eden sözde sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın skandal paylaşımına büyük tepki yağıyor.

Sözde sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz geçen hafta sonu bindiği uçağın tuvaletinde çektiği uygunsuz bir görüntüsünü Instagram'ın…

Beykoz’da ikamet eden sözde sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’ın skandal paylaşımına büyük tepki yağıyor.

Sözde sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz geçen hafta sonu bindiği uçağın tuvaletinde çektiği uygunsuz bir görüntüsünü Instagram’ın ‘hikaye’ kısmında paylaştı. Sosyal medyada büyük tepki alan, ‘skandal’ olarak kabul edilen videoyu hemen sildi. “Görüntü bana ait değil” dedi. 

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla büyük hayran kitlesine ulaşan sözde fenomen Kerimcan Durmaz, yanlışlıkla paylaştığını iddia ettiği video sonrası tepkiler çığ gibi büyüdü. Yaşlısı genci birçok kişinin tepki gösterdiği Durmaz’a bir tepki de Beykoz halkından geldi. Beykoz’da ikamet ettiğini öğrenen vatandaşlar fenomen görünümlü ahlaksız Kerimcan Durmaz’ın cezalandırılmasını istiyor.

KERİMCAN’I TAKİBİ BIRAKALIM

Kerimcan’ın yanından ayrılmayan ünlülerden ses çıkmazken aralarında Fulden Uras ve Yeşim Salkım’ın da bulunduğu ünlüler ise şu tepkiyi gösterdi: “Bir zamanlar onu evine alıp partiler yapanlar düşünsün.” Ayrıca sosyal medyada “Kerimcan’ı takibi bırakalım” kampanyası başladı. Kerimcan’ın 3 milyon 100 bin takipçisi, 3 milyona düştü. 

ADINI BİLE ANMAKTAN İĞRENİYORUM

AK Parti Kurucusu Burhan Kuzu, uçağın tuvaletinde cinsel organını gösterdiği iddia edilen Kerimcan Durmaz’a ateş püskürdü. Kuzu, Adını bile anmaktan iğrendiğim Kerimcan Durmaz, sen insan olamazsın. Sosyal medyada bu yaratığı takip etmeyelim. Haddini bildirelim. Elbetteki Türk Ceza Kanunu’na görede yargılanacaktır.’ diyerek tepkisini sert bir şekilde dile getirdi.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı