Geçinemiyorum demişti! Beykoz’da lüks restoran açtı!

Geçinemiyorum demişti! Beykoz’da lüks restoran açtı!

Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın sebebiyle iptal edilen konserler nedeniyle bir süre önce maddi zorluk içerisindeyiz diyen Demet Akalın ve Okan Kurt çiftti Beykoz Anadolu Hisarı'nda restoran açtı. Sosyal medya kullanıcıları da “Hani geçinemiyordun?” diyerek tepki gösterdi.

Pandemi sürecinde iptal edilen işleri nedeniyle "Geçinemiyoruz, idare edemiyoruz" diyen Ünlü şarkıcı Resturant açacağı haberleri üzerine takipçileri tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Akalın’ın yeni hamlesini gören sosyal medya kullanıcıları ise “Hani geçinemiyordun?” diyerek tepki gösterdi.

Akalın ve Okan Kurt’un Anadolu Hisarı’nda açtıkları denize sıfır lüks restoranın adı Hirahan. Boğaz’a sıfır olan lüks restoranın içi de modern eşyalarla dekore edildi.

Sosyal medya kullanıcıları da “Hani geçinemiyordun” diyerek Akalın’a tepki gösterirken takipçileri de "Herkesi eleştirdin şimdi senin fiyatlarını göreceğiz bakalım" diye mesajlar attı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.