Hande Erçel Beykoz'daki 10 milyonluk villasını yeniletiyor!

Hande Erçel Beykoz'daki 10 milyonluk villasını yeniletiyor!

Dizi ve reklamlardan elde ettiği tüm kazancı gayrimenkule yatıran güzel oyuncu Hande Erçel, Beykoz'daki tamamı cam ağırlıklı 2 katlı lüks villa villasını dekore ettirdi.

Erçel sosyal medya hesabı üzerinden reklam paylaşımı yaparak Beykoz'daki villasının dekorasyonunu sponsor aracılığı ile yaptırdı.

Şu sıralar Sen Çal Kapımı isimli diziyle izleyicilerin karşısına çıkan Hande Erçel, diziden ve reklamlardan kazandığı parayı gayrimenkule yatırıyor. Yer alan habere göre; Beykoz Konakları'nda 485 metrekarelik bir villa alan Erçel, evinin dekorasyonunun büyük bölümünü bedavaya getirdi.

Yaklaşık 10 milyon TL'ye aldığı evi baştan aşağıya dekore ettiren güzel oyuncu, mutfaktan zemine kadar birçok detayı reklam karşılığı anlaştığı firmalara yaptırdı. Ayrıca Hande Erçel, evine retina tarama sistemiyle çalışan çok gelişmiş bir güvenlik sistemi de kurdurdu.

Erçel, lüks evine yeni mutfağını yaptırdığı firmayı Instagram hesabında etiketleyerek ödeme yapmaktan kurtuldu. Güzel oyuncu, evinin güvenlik sistemini de son teknolojiye uygun kurdurdu.

 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.