Haydi Beykoz! Evde Kal Sporla Kal

Haydi Beykoz! Evde Kal Sporla Kal

Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü “Evde Kal Sporla Kal” diyerek online Tabata Training dersleri ve Satranç Turnuvaları başlatıyor.

Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, koronavirüs tedbirleri nedeniyle tüm sportif çalışmaların iptal edilmesi üzerine bir dizi önlemler aldı. “Evde Kal Sporla Kal” diyerek son zamanların favori egzersizi olan Tabata Training dersleri başlatıyor.  Ayrıca Online Satranç Turnuvaları da düzenliyor.

Üşenme... Erteleme... Gecikme…

Her Salı ve Perşembe günleri saat 14.00'da online olarak canlı yayınlanacak olan egzersiz hareketleri ile spor yaparak bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi sağlanıyor. Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bülent Küçük yapmış olduğu açıklamada “Haydi Beykoz spora. Sonuç almak istiyorsan ter dökeceksin. Üşenme... Erteleme... Gecikme... Hasta olmasınız bile, bulunacağınız yerlere dair seçiminiz başka birinin hayatta kalıp kalmayacağını belirleyebilir.” ifadelerini kullandı.

“Haydi Beykoz evde kal, satrançla kal”

Beykoz Kaymakamlığı ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün işbirliği, Beykoz Belediyesi’nin de desteği ile evde kalınan bu zorlu süreci keyifli hale getirmek amacıyla satranç severler için “Evde Satranç Var” kampanyası başlatılıyor. Türkiye Satranç Federasyonu’nun “Haydi Türkiye, evde kal, satrançla kal” diyerek başlattığı ve Beykoz’da da uygulanacak olan Online Satranç Turnuvaları sonunda kazananlar ödüllendirilecek.

YORUMLAR...