Hayırseverlerden Beykoz’da eğitime spor salonu desteği

Hayırseverlerden Beykoz’da eğitime spor salonu desteği

Acarkent Rotary Kulübü Derneği üyelerinin katkılarıyla Neriman ve Miktat Kütükde İlkokulu’na yaptırılan spor salonunun açılışı gerçekleştirildi. 

Acarkent Rotary Kulübü Derneği, sağlam kafa sağlam vücutta bulunur anlayışı ile spora katkıda bulundu.

Uluslararası Rotary’nin hizmetleriyle hayatları değiştirelim amacı ile ile küçük kalplerin hayatını değiştirmek üzere yola çıkan Rotary Kulübü Derneği üyeleri katkıları ile Beykoz Görele Mahallesi’nde bulunan Neriman ve Miktat Kütükde İlkokulu’na yaptırılan spor salonunun açılışı töreni yapıldı.

Açılış törenine, Acarkent Rotary Kulübü Derneği Donem Başkanı Didem Mülayimsi Argüden ve dernek üyeleri Ömer Saim Oğuz, Yasemin Oğuz, Okul Müdürü İbrahim Ünal, Müdür Yardımcısı Muharrem Şimşek, Öğretmen Gülay Sönmez ile öğretmenler ve davetliler katıldı.

Kulüp Kurucu Başkanı Ömer Oğuz ve eşi Yasemin Oğuz’un adlarını taşıyan “Yasemin & Ömer Oğuz Spor Salonu”nda profesyonel basket potası, jimnastik ve kondisyona yönelik materyaller temin edildi. 

Ayrıca, spor odasının onarımları ve boya işleri yapılarak uygun hale getirildi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.