Hanefi Dilmaç, Beykoz yöre dernekleriyle görüştü

Hanefi Dilmaç, Beykoz yöre dernekleriyle görüştü

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, Beykoz yöre derneklerinin başkanları ile video konferans yöntemiyle uzaktan toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda koronavirüs nedeniyle yapılan ve yapılması gereken konular üzerinde duruldu.

Çin'in Wuhan kentinden tüm dünyaya yayılan Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının oluşturduğu tehdit nedeniyle AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, haftalık yönetim kurulu, meclis üyeleri ve mahalle başkanları toplantılarını bir süredir video konferans yöntemiyle gerçekleştiriyor.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, koronavirüs nedeniyle yöre derneklerinin başkanları ile de video konferans aracılığıyla bir araya geldi. Tüm katılımcıların geçmiş bayramını tebrik eden Dilmaç, hayatı artık karantina ve sosyal mesafe gibi kavramların yönettiğini bu yüzden bayramı biraz buruk geçirdiklerini söyledi.

Toplantıda dünyanın çok çetin ve zorlu bir testten geçtiğine değinen Dilmaç, pandemi ortamına rağmen Beykoz’da projelerin planlandığı şekilde ilerlediğini dile getirdiği öğrenildi. AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç açıklamalarının ardından yöre derneklerinin başkanlarını da dinleyerek istişare ve değerlendirmelerde bulunduğu belirtildi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.