Hülya Avşar'dan Beykoz'a 62 milyonluk yatırım!

Hülya Avşar'dan Beykoz'a 62 milyonluk yatırım!

Ünlü sanatçı Hülya Avşar, önceki gün kızı Zehra’nın staj yaptığı Etiler’deki bir mimarlık ofisine gitti. Avşar, Riva'da hali hazırda 62 milyon TL değerindeki arazisi üzerine yaptıracağı çiftlik evinden bahsetti.

Hülya Avşar ve kızı Zehra Çilingiroğlu önceki gün Etiler'de bulunan ünlü bir mimarlık ofisinden çıkarken görüntülendi. Gazetecilerinin sorularını yanıtlayan Hülya Avşar yapacağı 62 milyon TL'lik yatırımdan bahsetti. Mimarlık okuyan kızı Zehra Çilingiroğlu'nun staja başladığını müjdeleyen Hülya Avşar hayalini kurduğu dev yatırımında Zehra Çilingiroğlu'nun da görev alacağını dile getirdi.

Riva'daki arazisinden bahseden Avşar, "Riva'da çiftlik evi gibi bir şey düşünüyoruz. Benim hayalim oydu, başladık işte yavaş yavaş yapacağız. Çiftlik evinde tenis kortu da olacak. Sonrası Allah Kerim... Peynir ve yumurta için hayvanlar olabilir. İnek sağmayı denerim. Zehra'yla beraber yapıyorlar. Zehra henüz eğitiliyor ama her projede o şekilde eğitilecek" diye konuştu.

Gazetecilerin, "Sizin için daha anlamlı bir ev olacak herhalde" yorumuna ise sanatçı, "Kesinlikle. Çok gurur verici. Böyle hedefe doğru yürümek ne kadar güzel bir şey. Kızımla gurur duyuyorum" şeklinde konuştu.

Muhabirlerin, "Tarkan'a komşu mu oluyorsunuz? Onun da Riva'da evi var?" sorusuna Hülya Avşar, "Tarkan Riva'da mı? Vazgeçtim, ne yapsak?" diyerek kahkaha attı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.