Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

İBB ile Beykoz arasında LED krizi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı tarafından Beykoz Belediyesi’ne önceki gün gönderilen 'uyarı' yazısı kriz çıkardı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı tarafından Beykoz Belediyesi’nin de aralarında old

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı tarafından Beykoz Belediyesi’ne önceki gün gönderilen ‘uyarı’ yazısı kriz çıkardı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı tarafından Beykoz Belediyesi’nin de aralarında olduğu bazı belediyelere önceki gün gönderilen ‘uyarı’ yazısı kriz çıkardı. İBB’nin gönderdiği yazıya AK Parti’li belediyeler itiraz ederken İBB’den ise "Uygulamada hiçbir belediyeye ayrımcılık yapılmıyor. " cevabı geldi.

İBB’den gönderilen yazıda; Anadolu Yakası’ndaki ana arterlerde yapılan kontrollerde çok sayıda LED ekran uygulaması bulunduğunun tespit edildiği vurgulandı, görüntü kirliliğinin ortadan kaldırılması için bu LED ekran, billboard ve reklam panolarının kaldırılması istendi. Belediyelere de bu LED ekranları ve billboard’ları kaldırmaları için 7 gün süre verildi.

Belediyelere de bu LED ekranları ve billboard’ları kaldırmaları için 7 gün süre verildi. Bu uyarı yazısını alan bazı belediyelerin İBB’ye itiraz ettiği belirtildi.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.