İBB koronalı günlerde Beykoz ile iletişimi kesti!

İBB koronalı günlerde Beykoz ile iletişimi kesti!

Koronavirüsle mücadele edilen bugünlerde CHP’li İBB’nin, sorunlara çözüm üretmek amacıyla kurulan Beyaz Masa Beykoz İletişim Ofisi’ni günlerdir kapalı tuttuğu öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu 1994 yılından bu yana 24 saat hizmet anlayışıyla kendisine ulaşan tüm istek, şikayet ve görüşleri değerlendirerek çözüm üretmek amacıyla kurulan Beyaz Masa’nın Beykoz İletişim Ofisi’nin kapılarının günlerdir kapalı olduğu öğrenildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Mayıs 2017'de faaliyete geçirilerek Beykoz’da halka açılan kapısı olan Beykoz Masa İletişim Noktası ile vatandaşlar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne kolayca ulaşabilmekte, talep, istek ve şikâyetlerini iletebilmekteydi.

Vatandaşların İstanbul Büyükşehir Belediyesine daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayarak amacıyla kurulan İBB Beyaz Masa Beykoz İletişim Ofisi’nin ülke olarak koronavirüs (covid-19) ile mücadele edilen bugünlerde CHP'li İBB yetkililerince neden kapatıldığı merak ediliyor.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.