Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

İBB Mobil İstihdam Ofisi Beykoz’da!

İşçi ile işvereni bir araya getiren İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Mobil İstihdam Ofisi, 24-28 Mayıs tarihleri arasında Beykoz’da hizmet verecek.

İşçi ile işvereni bir araya getiren İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Mobil İstihdam Ofisi, 24-28 Mayıs tarihleri arasında Beykoz’da hizmet verecek.

galeri isibb mobil istihdam ofisi beykoz da 1923

İBB Bölgesel İstihdam Ofisleri sabit hizmet noktalarının yanında Mobil İstihdam Ofisi ile İstanbul’un farklı meydanlarında ve caddelerinde hizmet vermeye başladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı bulunan çalışmalarını sürdüren 2 Mobil İstihdam Ofisi Beykoz’a kuruldu.

Kuruluşlarından bu yana binlerce kişiye istihdam sağlayan mobil ofisler pandemi koşullarında daha da büyüyen işsizlik sorununa karşı İstanbullular için bir nefes olmayı amaçlıyor.

MOBİL İSTİHDAM OFİSİ BEYKOZ’DA İŞ ARAYANLARLA BULUŞUYOR 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Mobil İstihdam Ofisi 24-28 Mayıs tarihleri arasında 09.00 – 18.00 saatleri iş arayanlarla işverenleri buluşturacak.

24-26 Mayıs günleri Kavacık Rüzgarlıbahçe Meydan Otobüs Durakları

27-28 Mayıs günleri ise Beykoz İBB Meydanı’nda (Onçeşme önü)

saat 09.00-18.00 arasında özgeçmişlerini oluşturanlar kariyer danışmanları ile görüşme sağlayacak.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün Beykozlular’a güvenli ve kalıcı iş bulmak için oluşturulan Rüzgarlıbahçe Meydan Otobüs Durakları’nda kurulan Mobil İstihdam Ofisi’ni ziyaret etti.

 

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.