Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

İBB'nin Beykoz'da vatandaşa açılan kapısı!

İBB Beykoz İletişim Noktası Halkla İlişkiler Uzmanı Özge Kuvel Sağlam, Beykoz Güncel Haber'i ziyaret etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)'nin Beykoz'da vatandaşlara açılan kapısı mahiyetinde olan Beykoz İletişim Noktası'nın Halkla İlişkiler Uzma

İBB Beykoz İletişim Noktası Halkla İlişkiler Uzmanı Özge Kuvel Sağlam, Beykoz Güncel Haber’i ziyaret etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)’nin Beykoz’da vatandaşlara açılan kapısı mahiyetinde olan Beykoz İletişim Noktası’nın Halkla İlişkiler Uzmanı Özge Kuvel Sağlam kurum ziyaretleri kapsamında Beykoz Günel Haber’i ziyaret etti.

Beykoz Güncel Haber İmtiyaz Sahibi Fatih Yılmaz ve Grafiker Feyza Taylan tarafından karşılanan Halkla İlişkiler Uzmanı Sağlam, Beykoz’da İBB hizmet ve yatırımlarının tanıtılmasının yanı sıra her türlü sorunun anlık olarak çözüme ulaştırılması amacıyla Beykoz Merkez’de açılan İletişim Noktası’nın Mayıs 2017’de faaliyete geçtiğini söyledi.

İBB’nin vatandaşa açılan kapısı

İBB Beykoz İletişim Noktası Halkla İlişkiler Uzmanı Özge Kuvel Sağlam sözlerinin devamında şu bilgileri verdi; İstanbul’un en işlek meydanlarına konumlandırılan İletişim Noktaları, vatandaşların İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)’ne daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmasını sağlamak ve vatandaşla yüz yüze iletişim kurmak amacıyla hizmet vermektedir.  İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin vatandaşlara açılan kapısı mahiyetinde olan Beykoz İletişim Noktası da haftanın 7 günü, günde 11 saat esasına göre hizmet veriyor. Beykoz Merkez’de bulunan İletişim Noktası ile vatandaşlarımız İBB’ye kolayca ulaşabilmekte, talep, istek ve şikâyetlerini iletebilmektedir.

Turistlere danışma-informatioın hizmeti de veriliyor

İBB hizmet ve yatırımlarının tanıtılmasının yanı sıra her türlü sorunun anlık olarak çözüme ulaştırılmaya çalışıldığı İletişim Noktasında aynı zamanda turistlere danışma-informatioın hizmeti de sunulmaktadır.  Vatandaştan gelen her türlü sorunun cevaplandığı İletişim Noktasında vatandaşa ücretsiz Wi-Fi hizmeti de sunulmakta olup ‘Yerinde Çözüm Projesi’ dahilinde birimler arası koordinasyonda etkin rol oynuyor.

İstanbul’un detaylı ulaşım bilgileri sunulmakta

Noktamızda İBB’nin hizmet ve yatırımları ile projeleri hakkında detaylı bilgilerin verilmesinin yanı sıra merkezi yönetimin de çalışmaları hakkında bilgiler paylaşılmaktadır.  Ayrıca İstanbul’un detaylı ulaşım bilgileri de hizmete sunulmakta ve İstanbul’a gelen yerli ve yabancı turistler için rehberlik hizmeti de verilerek gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır.

Durum bilgisi vatandaş ile paylaşılıyor

Anlık olarak çözülemeyen başvurular kayıt altına alınmakta ve süreç takip edilerek durum bilgisi vatandaş ile paylaşılmaktadır. Her alanda etkin bir kurum olmayı amaçlayan Noktamızda kapsamlı halkla ilişkiler hizmeti sunulmakta ve bulundukları bölgelerde STK, esnaf, muhtarlık, hastane ve resmi kurumlar düzenli bir şekilde ziyaret edilmektedir.

Ziyaret sonrasında Beykoz İletişim Noktası Halkla İlişkiler Uzmanı Özge Kuvel Sağlam, duvar saati ve çikolata hediye etti.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı