İbrahim Kalaycı Beykoz'da son yolculuğuna uğurlandı

İbrahim Kalaycı Beykoz'da son yolculuğuna uğurlandı

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi İbrahim Kalaycı, Beykoz’da kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. 

Uzun süredir mücadele ettiği kanser hastalığına yenik düşen Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi İbrahim Kalaycı, Beykoz’da kılınan cenaze namazıyla ebediyete uğurlandı.

Beykoz’un sevilen siyasi isimlerden olan Kalaycı için bugün öğle namazına müteakiben Çiğdem Merkez Cami’de cenaze namazı kılındı.

Son yolculuğuna uğurlanan İbrahim Kalaycı’nın cenazesine, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kaya ve Ersan Bilgin, Genel İdare Kurulu Üyesi Abdullah Sevim, Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, İHH Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer ve Milli Görüş camiası mensupları ile Kalaycı’nın ailesi, yakınları ve sevenleri katıldı.

Kılınan cenaze namazının ardından Kalaycı’nın naaşı dualarla Zerzevatçı Mezarlığı’nda toprağa verildi. 

İstanbul’da Milli Görüş’ün önemli temsilcisi olan Kalaycı, Anadolu Gençlik Derneği (AGD) İstanbul Şubesi eski Başkan Yardımcısı ve 2019 Yerel Seçimlerden Saadet Partisi Beykoz SKM Başkanı olarak da görev yaptı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.