Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

İçişleri Bakanı Soylu’dan Beykoz’a ziyaret

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Belediye Başkanı Murat Aydın ile Gümüşsuyu Restoran’da bir araya geldi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Belediye Başkanı Murat Aydın ile Gümüşsuyu Restoran’da bir araya geldi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Belediye Başkanı Murat Aydın ile Gümüşsuyu Restoran’da bir araya geldi. Akşam saatlerinde gerçekleşen ziyarette restoranda bulunan vatandaşlar İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya büyük ilgi gösterdi.

galeri icisleri bakani soylu dan beykoz a ziyaret 3155

Akşam saat 18.30 civarı Beykoz’a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu özel programı çerçevesinde Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ile bir görüşme gerçekleştirerek Gümüşsuyu Restoran’da bir grup vatandaşla çay içerek sohbet etti. Bakan Soylu, kendisiyle fotoğraf çekinmek isteyen vatandaşları da kırmadı.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in de eşlik ettiği ziyaret yaklaşık 1.5 saat sürdü. Belediye Başkanı Murat Aydın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı; “Beykoz'un incisi Gümüşsuyu Restoran'da özel bir misafirimiz vardı. İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’yla birlikte Boğaz'ın tadını çıkaran hemşehrilerimize selam verdik, sohbet ettik. Sayın Bakanımıza nazik ziyareti ve Beykoz'a gösterdiği ilgi için şükranlarımı sunuyorum.”

Powered by Froala Editor

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.