İHH Beykoz heyeti iktidarı ziyaret etti

İHH Beykoz heyeti iktidarı ziyaret etti

İHH İnsani Yardım Vakfı Beykoz Şube Başkanı Ekrem Tuncer ve beraberindekiler, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ı ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’ı ziyaret ederek, “Kış Kapıda; Yalnız Bırakma“ yardım kampanyasına destek istedi.

İHH İnsani Yardım Vakfı Beykoz Şube Başkanı Ekrem Tuncer ve yönetim kurulu üyeleri, başta kamu kurumları olmak üzere siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerde bulunarak İHH İnsani Yardım Vakfı’nın çalışmaları hakkında bilgilendirmeler yapmaya devam ediyor.

Bu ziyaretler kapsamında, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’ı makamında ziyaret eden Başkan Ekrem Tuncer ve beraberindeki heyet , Suriye ve diğer bölgelerin ihtiyaçları için başlatılan “Kış Kapıda; Yalnız Bırakma” projesinden bahsederek kampanyaya destek istedi.

Bölgeye yapılacak yardımlarda ilgili başlatılan proje hakkında İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’a bilgi veren Ekrem Tuncer, savaş sebebiyle göç etmek zorunda kalan milyonlarca insanın yıllardır zor şartlarda yaşadığını ve o bölgelere 10 Aralık 2021 tarihinde 10 tır ihtiyaç malzemelisi göndermeyi planladıklarını söyledi.

Bölgeye 10 tır dolusu un, kömür, soba, gıda kolisi, hijyen malzemeleri, sünger yatak, battaniye, çocuk giyim ve halı gibi ihtiyaç malzemesi göndereceklerini dile getiren Ekrem Tuncer, Hanefi Dilmaç’tan da yardım kampanyasına destek ve katkı beklediklerini belirtti.

30 kişilik yeni bir ekip kurduklarını ve bu vesile ile hem tanışmak hem de bilgi vermek amacıyla ziyareti gerçekleştirdiklerini söyleyen Tuncer, Başkan Dilmaç’a çay seti, İHH kumbarası ve kitapçıklar hediye etti.

İHH heyeti, AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ı da ziyaret etti.

İHH İnsani Yardım Vakfı Beykoz Şube Başkanı Ekrem Tuncer ve beraberindekiler, Başkan Murat Aydın’a da “Kış Kapıda; Yalnız Bırakma” kampanyası hakkında bilgiler vererek, destek istedi.

Ziyaret sonunda, Ekrem Tuncer ve beraberindekiler, Murat Aydın’a çay seti hediye ederken, Başkan Murat Aydın da İHH heyetine Beykoz’un simgesi olan Çeşm-i bülbül hediye etti.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.