Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

İl Başkanı Kabaktepe’den Beykoz’a tam puan!

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Beykoz’da karın yağdığı ilk andan itibaren vatandaşların mağdur olmaması adına büyük bir titizlikle çalışan Beykoz Belediye ekiplerini ziyaret etti.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Beykoz’da karın yağdığı ilk andan itibaren vatandaşların mağdur olmaması adına büyük bir titizlikle çalışan Beykoz Belediye ekiplerini ziyaret etti. 

galeri isil baskani kabaktepe den beykoz ekiplerine tam pua 8470

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve beraberindekiler, Beykoz’da kar yağışıyla mücadele eden ekiple bir araya gelerek yerinde incelemelerde bulundu.

Osman Nuri Kabaktepe ve beraberindeki heyet, ilçede ilk kar yağdığından beri yoğun bir şekilde çalışarak yolların kapanmaması için gece boyunca kar küreme ve tuzlama çalışması yapan ekipleri Fen İşleri Müdürlüğü Şantiyesinde ziyaret etti.

Kabaktepe’yi Beykoz ziyareti sırasında, İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Belediye Başkanı Murat Aydın ve belediye başkan yardımcıları karşıladı.

galeri isil baskani kabaktepe den beykoz ekiplerine tam pua 8036

KABAKTEPE’YE DE BEYKOZ ÇORBASI İKRAM EDİLDİ

İl Başkanı Kabaktepe’ye de sıcak çorba ikram edilerek ilçede yapılan çalışmalara dair bilgiler verildi. Merkezde bulunan personelle sohbet eden Kabaktepe, yoğun mesai harcayan ekiplere kolaylıklar diledi.

İL BAŞKANI KABAKTEPE: “BEYKOZ’DA EKİP SAĞLAM!”

Osman Nuri Kabaktepe ziyarete ilişkin, “Beykoz’da ekip sağlam! Çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Beykoz Belediye Başkanımız Murat Aydın ve sahada İstanbul için titizlikle emek veren herkese teşekkürler.” ifadelerini kullandı.

galeri isil baskani kabaktepe den beykoz ekiplerine tam pua 9768

“BAŞARI EKİP İŞİDİR”

Başarının ekip işi olduğunu söyleyen İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, “Başarı ekip işidir. İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe ile birlikte Beykoz’da günlerdir karla mücadele çalışmalarında mesai mefhumu gözetmeksizin vatandaşlarımıza hizmet için fedakarca çalışan Beykoz Belediye Başkanımız Murat Aydın ile çalışkan ekibine kolaylıklar ve başarılar diledik.” diye söyledi.

“EKİPLER 24/7 SAHADALAR”

Belediye Başkanı Murat Aydın ise “Ekiplerimiz karın başladığı ilk andan itibaren küreme ve tuzlama çalışmaları için her noktada, 7/24 sahadalar. Milletimize hizmet etmenin verdiği motivasyon duygusuna bugün İl Başkanımızın da desteği eşlik etti. Kendisine çalışmalarımız hakkında bilgi verdik.” dedi.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.