İlk defa sinema deneyimi yaşayan kadınlar gözyaşlarını tutamadı!

İlk defa sinema deneyimi yaşayan kadınlar gözyaşlarını tutamadı!

‘Aşk Tesadüfleri Sever 2’ ekibi, aralarında daha önce hiç sinemaya gitmemiş olanların da bulunduğu 150 kadını sinemayla buluşturdu. Beykoz Eğitime Destek Derneği iş birliğiyle düzenlenen organizasyona katılan kadınlar, bu deneyimden duydukları mutluluğu ve heyecanı dile getirip, filmi gözyaşları içinde izlediklerini söyledi.

Aralarında daha önce hiç sinemaya gitmemiş olanların da bulunduğu 150 kadın 'Aşk Tesadüfleri Sever 2'yi izledi. Filmin yönetmenleri Ömer Faruk Sorak, İpek Sorak ve yapıma ilham veren hikayenin gerçek kahramanlarından Gülçin Sınar Kiropoulos, Cinetime Özdilek Park İstanbul'daki özel gösterimde, projeyi konuklarıyla izledi.

Beykoz Eğitime Destek Derneği iş birliğiyle düzenlenen organizasyona katılan kadınlar, bu deneyimden duydukları mutluluğu ve heyecanı dile getirip, filmi gözyaşları içinde izlediklerini söyledi.

 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.